Vėlinių akcija „Žvakutė ant užmiršto kapo“

 

 

Untitled 1

Vilniaus etninės kultūros centras Karveliškių kapinių Beglobių kalnelyje organizuoja kasmetinę akciją „Žvakutė ant užmiršto kapo“, kurioje dalyvauja Vilniaus mokyklų moksleiviai. Akcijos dalyviai ne tik uždega žvakes ant nelankomų kapų, bet ir sutvarko Beglobių kalnelio aplinką.

Akcija vyks prieš moksleivių rudens atostogas – spalio 25 d. (ketvirtadienį).

Autobusai į Karveliškių kapines išvyks 14 val. iš aikštelės prie Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios, o į Vilnių grįš iki 17 val.

Visus, norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis iki spalio 12 dienos el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Dėl daugiau informacijos kreiptis į Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinių veiklų koordinatorę ir organizatorę Vilmą Žukauskienę (el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8 5) 2122593).

 

Natalijos Rancevos nuotr.

Kaziuko mugės organizatoriaus parinkimo konkursas

Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbia Kaziuko mugės WY5A6955organizatoriaus parinkimo konkursą. Mugė rengiama puoselėjant istoriškai susiklosčiusias tautiškumo tradicijas ir Šv. Kazimiero šventę, organizuojant tradicinę mugės prekybą ir kultūrinę programą, laikantis ilgalaikių Kaziuko mugės kultūros tradicijų. Renginio metu galima prekiauti tautinio paveldo produktais, tradiciniais gaminiais, tautodailės, dailiųjų amatų ir rankų darbo dirbiniais, žemės ūkio, maisto produktais ir kitais etninio materialiojo paveldo gaminiais.

Konkurso dalyvių dokumentai turi būti pateikti iki 2018 m. spalio 1 d. 11 val. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Interesantų aptarnavimo skyriui. Vokai su konkursiniais pasiūlymais bus atplėšiami 2018 m. spalio 1 d. 11 val.

Daugiau informacijos, konkurso nuostatai ir dokumentų formos Vilniaus miesto savivaldybės internetinėje svetainėje.