Kviečiame vaikus lankyti būrelį „Etnokultūros studija“

Nuo spalio 3 d. kviečiame 7-13 metų vaikus lankyti neformaliojo švietimo programą „Etnokultūros studija“. rsz etnokultūros studija

Būrelyje laukiame vaikų, kurie nori ne tik susipažinti su tradicine kultūra, bet ir linksmai praleisti  popietes su bendraamžiais. Šio būrelio metu vaikai turės galimybę išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų, taip pat susipažins su tradiciniais amatais, galės patys pasigaminti įvairių dirbinių. Būrelio metu veiklas veda ne tik Vilniaus etninės kultūros centro darbuotojai, tačiau ir kviestiniai lektoriai, dažnos išvykos į muziejus ar kitų centrų edukacines programas.

Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34), kiekvieną antradienį 15 val. Užsiėmimo trukmė - 2 val.

Programa yra akredituota Vilniaus miesto savivaldybės, todėl užsiėmimai bus finansuojami neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis (15 EUR). Papildomai mokėti nieko nereikia.

Pageidaujantys programoje gali dalyvauti ir savo lėšomis.

REGISTRACIJA – užpildykite el. formą.

Smulkesnė informacija: vyr. koordinatorė Sandra Bakanovaitė, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Informacinis būrelio plakatas (atsisiųsti ir atsispausdinti).