KONKURSO „LELIUMOJ-2016” REZULTATAI


MOKSLEIVIŲ ADVENTO-KALĖDŲ LAIKOTARPIO TAUTOSAKOS BEI TAUTODAILĖS KONKURSO „LELIUMOJ-2016”
REZULTATAI


Nominacija – ORIGINALIAUSIAS ŽAISLAS

Laureatė – Vilniaus Senvagės gimnazijos moksleivė Jurgita Kokinaitė (mokytoja Daiva Sasnauskienė).

Nominacija – TRADICIŠKIAUSIAS ŽAISLAS

Laureatė – Vilniaus Taikos progimnazijos moksleivė Dominyka Turlaitė (mokytoja Birutė Jarumbavičienė).

Nominacija – ORIGINALIAUSIAS BENDROS MOKYKLOS ŠAKOS APIPAVIDALINIMAS

Laureatai – Vilniaus Žemynos progimnazijos moksleiviai (mokytojai Daiva Šukienė, Loreta Pladienė ir Romas Čiupaila).

DIPLOMANTAI
Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivė Viktorija Drazdauskaitė (mokytoja Vaida Gailiūnienė);
Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivė Veronika Šumilova (mokytoja Vaida Gailiūnienė).

Nominacija – GERIAUSIAS PASAKOTOJAS

Laureatė – Vilniaus licėjaus moksleivė Veronika Gvozdovaitė (mokytoja Asta Karaliūtė Bredelienė).

DIPLOMANTAI
Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos moksleivė Guoda Budzinauskaitė (mokytoja Rasa Bulikienė);
Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos moksleivė Laura Andron (mokytojos Jolanta Žalienė ir Šarūnė Kairaitienė);
Vilniaus Viršuliškių mokyklos folklorinio ansamblio „Viršulis“ dalyvė Milda Dambravaitė (vadovė Dalia Šmatavičienė);
Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos moksleivės Austėja Morkūnaitė ir Justina Morkūnaitė (mokytoja Rūta Ratkevičienė).

Nominacija - TRADICINIS DAINOS ATLIKIMAS

Laureatė – Šeškinės pradinės mokyklos moksleivė Eivilė Miceikaitė (mokytojai Dangira Petkevičienė ir Eirimas Velička).

DIPLOMANTAI:

Grigiškių pradinės mokyklos moksleivės Goda Žemaitytė ir Dominyka Varnaitė (mokytoja Dalia Mockevičienė);
Emilijos Pliaterytės progimnazijos moksleiviai Milda Matuliauskaitė ir Jurgis Matuliauskas (mokytoja Asta Ustinavičienė);
Vilniaus Balsių progimnazijos moksleivė Aistė Bagdonavičiūtė (mokytoja Asta Čepulienė);
Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos moksleivis Tadas Giršvaldas (mokytoja Jelena Valiulienė);
Vilniaus Viršuliškių mokyklos folklorinio ansamblio „Viršulis“ sutartinių giedotojų grupė: Goda Rimkutė, Aurelija Mažliakaitė, Emilija Jacevičiūtė, Virginija Tracevičiūtė, Greta Radzevičiūtė, Gabija Šiaulytė (mokytoja Dalia Šmatavičienė).


Nominacija - ŠIUOLAIKINĖ TRADICINIŲ DAINŲ INTERPRETACIJA

Laureatai – Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos moksleiviai: Darja Martinec, Diana Dabiža, Andrius Savčenko, Andrius Mišris, Norbertas Keizo, Anastasija Petunova (mokytojos: Jolanta Žalienė, Irina Borodenkova, Šarūnė Kairaitienė).


DIPLOMANTAI
Vilniaus Gabijos gimnazijos moksleiviai: Arijus Kliševičius, Edgaras Paškevič, Rūta Leiputė, Greta Klimaitė (mokytoja Edita Bagvilienė).