ETNO ketvirtadienis. Kalėdinių žaisliukų gamyba

15122936 10153974679121471 8128430038752812884 oKviečiame pradėti ruoštis gražiausioms metų šventėms!
„ETNO ketvirtadienis“ gruodį vyks net du kartus. Laukiame Jūsų tradicinių kalėdinių eglutės žaisliukų dirbtuvėlėse. Tautodailininkė Danutė Norvaišienė mokys kaip pasigaminti žaisliukus iš šiaudų.

Atsineškite gerą nuotaiką, šventinį nusiteikimą. Mes pažadame jaukų vakarą ir mūsų draugų Jūsų ETNO arbata puodelį karštos kvapnios arbatos. 

Kaip visuomet Jūsų lauksime Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Dirbtuvės vyks gruodžio 1 ir 15 dienomis, 18 val. (Gruodžio 1 d. vietų nebėra.)
Užsiėmimo kaina - 4 €.

Vietų skaičius labai ribotas, būtina išankstinė REGISTRACIJA.

Informacija el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etno kiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes. 

Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.