ETNO ketvirtadienis. Žvakių liejimas

Žvakių liejimasJau vasario 9 d. 18 val. kviečiame į tradicinį ETNO ketvirtadienio užsiėmimą. Šį kartą viskas kvepės natūraliu bičių vašku – liesime žvakes!

Kadangi vietų skaičius ribotas, maloniai prašome registruotis iš anksto tel. 8 5 279 1287  arba užpildyti el. registracijos  formą čia >>>  

Dalyvių amžius: 15+

Jaukų vakarą sušildys mūsų draugų  
Jūsų ETNO arbata puodelis karštos kvapnios arbatos. 

Užsiėmimo kaina – 4 €.
Detalesnė informacija el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287 arba  
www.etno.lt   

 

- - -
„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etno kiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.

Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.