• > Advento tautosakos ir tautodailės konkursas vaikams ir jaunimui „Leliumoj“
  • > Kalėdinis koncertas „Vidury lauko grūšelė“

Vidury lauko grūšelė 2018

Piešinys balta gėlė žydrame foneGruodžio 16 d. 15 val. kviečiame į tradicinį, kasmet prieš Kalėdas vykstantį koncertą „Vidury lauko grūšelė“. Šiemet šventinę nuotaiką ir advento susikaupimą senoviniais sąskambiais ir moderniomis folkloro interpretacijomis kurs grupės UNDAN ir OBELIJA.
 
 
Renginys vyks Vilniaus rotušės Didžiojoje salėje.
 
Įėjimas nemokamas.

Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų Advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursas „LELIUMOJ”

Vainikai zaisliukai 107Visus Vilniaus miesto moksleivius kviečiame dalyvauti Advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkurse „Leliumoj“!  Ir šiemet žiemos švenčių lauksime klausydamiesi dainininkų ir pasakotojų, grožėdamiesi jaunųjų tautodailininkų darbais. Gabiausiųjų lauks nominacijos ir apdovanojimai.

PlačiauVilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų Advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursas...

Vidury lauko grūšelė 2017

 

Gruodžio 17 d. 13.00 val. kviečiame į Vilniaus rotušėje vykstantį kasmetinį advento-Kalėdų meto koncertąrsz mg 4200 „Vidury lauko grūšelė“!

Koncerto metu ne tik girdėsime tautosakos kūrinius, klausysimės sutartinių bei instrumentinės muzikos, bet ir atšvęsime Vilniaus etninės kultūros centro 25 metų sukaktį!

PlačiauVidury lauko grūšelė 2017

Artėja Vilniaus miesto moksleivių tautosakos bei tautodailės konkursas „Leliumoj” 2017!

 

„Leliumoj“ – tai advento-Kalėdų laikotarpio tautosakos ir tautodailės konkursas mokykloms. Kviečiame visus kūrybingus moksleivius dalyvauti, kurti ir džiaugtis mūsų tautosakos bei tautodailės lobiais!

Konkurse dalyvauti kviečiami Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 1–12 klasių moksleiviai. Bus renkami gabiausi pasakotojai, dainininkai bei gražiausių kalėdinės eglutės žaisliukų kūrėjai.

rsz mg 0287

PlačiauArtėja Vilniaus miesto moksleivių tautosakos bei tautodailės konkursas „Leliumoj” 2017!