PIEŠINIŲ KONKURSO „TRADICINĖ UŽGAVĖNIŲ KAUKĖ“ REZULTATAI

16880849 1571549406193170 1515530387 o1

Sveikiname visus nugalėtojus! Primename, jog paroda bus eksponuojama Užgavėnių šventės metu, vasario 25 d. V. Kudirkos aikštėje 13–18 val. Laureatų, diplomantų apdovanojimų ceremonija  – 14 val., atvykti reikėtų 13.45 val. ir prisistatyti renginio organizatorei OŽKAI, kuri lauks Jūsų prie scenos.

Atkreipiame dėmesį, kad renginio metu žiūrovai galės balsuoti ir už jiems labiausiai patinkantį piešinį.

 

3-6 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI: 

-–  Emilė Bajerčiūtė 6 m., Molėtų vaikų lopšelis – darželis „Saulutė“, Molėtai

Vyr. priešmokyklinio ugdymo pedagogė Lina Pakštienė.

–  Smiltė Orlakaitė 6 m., Vilnius r. Eitminiškių gimnazija

–  Dovilė Blažytė – Vanagienė.

–  Aurėja Kontenytė, 3 m., lopšelis - darželis „Giraitė“, Vilnius

Auklėtoja Edita Žilėnienė.

–  Ramunė Aleksaitė, 5 m., „Katinėlių“ grupė, lopšelis – darželis „ Jovarėlis“, Vilnius

Auklėtoja Ieva Jaškienė.

–  Adomas Zulonas, 4 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Gudrutis“, Vilnius

Auklėtoja Loreta Tamošaitienė.

DIPLOMANTAI:

–  Patricija Miliauskaitė, 6 m., Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija, Šalčininkai mokytoja Edita Dzvinelienė.

–  Skirmantė Skukauskaitė, 5 m., Kupiškio vaikų lopšelis–darželis „Saulutė“, Kupiškis

–  Mėta Masteikaitė, 6 m., Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, Kaunas

Vyr. mokytoja Ieva Siderkevičienė.

7-10 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

–  Gabrielė Kanevičiūtė, 7 m., Lentavrio pradinė mokykla, Lentvaris

Dailės mokytojas Augenis Kasputis.

–  Evita Zemenskaitė, 8 m., Lentavrio pradinė mokykla, Lentvaris

Dailės mokytojas Augenis Kasputis.

–  Viktorija Šliaužytė, 9 m., Zapyškio pagr. mokykla, Kluoniškių k., Zapyškio sen., Kauno r.

Liudmila Kairaitienė.

–  Aistė Špokaitė, 8 m., Vilniaus pradinė „Pelėdos“ mokykla

Mama Indrė Špokienė.

–  Ugnė Paškauskaitė, 8 m., Radviliškio Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla

Mokytoja Rasmuta Valčiukienė.

DIPLOMANTAI:

–  Ugnius Siderkevičius, 8 m., Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, Kaunas

Vyr. mokytoja Ieva Siderkevičienė.

–  Goda Velykytė, 10 m., Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Rietavas

Mokytoja Birutė Butkuvienė.

–  Saulė Kuprytė, 10 m., Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras, Vilnius

Mokytoja Skaidrė Butnoriutė.

11-14 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

–  Agnė Matulionytė, 11 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, Vilnius

Mokytoja Ramutė Baltrūnienė.

–  Vytis Jankauskas, 11 m., Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokykla

Dailės mokytoja Dalia Kobelevienė.

–  Rūta Baležentytė, 12 m., Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

Mokytoja Elė Zdanavičienė.

–  Ieva Barauskaitė, 13 m., Vievio meno mokykla, Vievis

Dailės mokytojas Augenis Kasputis.

–  Lėja Audickaitė, 14 m., Viršuliškių mokykla, Vilnius

Mokytoja Žaneta Puodžiūnienė.

DIPLOMANTAI:

–  Urtė Ridikaitė, 11 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, Vilnius

Mokytoja Ramutė Baltrūnienė

–  Gytė Vitkauskaitė, 11 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Verdenė“, Vilnius

Jūratė Sinkevičienė.

–  Kasparas Černiauskas, 13 m., Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras

Olga Venislovienė

15-18 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

–  Monika Valentinovič, 15 m., Vilniaus r. Eitminiškių gimnazija

Dovilė Blažytė - Vanagienė

–  Austėja Čiuplytė, 16 m., Elektrėnų savivaldybės Vievio meno mokykla

Dailės mokytoja Dalia Kobelevienė.

–  Beatričė Piesliakaitė, 16 m., VŠĮ Vilniaus privati gimnazija, Vilnius

Asta Stravinskytė

–  Inga Milevska, 16 m., Šiaulių „Ringuvos“ specialioji mokykla, Šiauliai

Mokytoja Lijana Pigulevičienė

–  Guoda Gudėnaitė, 17 m., Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras, Vilnius

Dailės mokytoja Jūra Seniut

DIPLOMANTAI:

–  Modestas Lotužis, 16 m., Rusnės specialioji mokykla, Rusnė, Šilutės r.

Mokytoja Rima Jankauskaitė.

–  Almantas Kunskas, 16 m., Kupiškio r. Subačiaus gimnazija

Genia Vaičikauskienė

–  Gabija Dambrauskaitė, 16 m., Vilniaus vaikų socializacijos centro pagrindinė mokykla,Vilnius

Jūratė Laskauskienė.