Paroda „Nuo Užgavėnių iki Užgavėnių“

Saulius Tamulis ir Užgavėnių kaukės

Žiemai palengva ritantis į pabaigą, raginame susipažinti su Užgavėnių kaukių tradicija. Maloniai kviečiame į Šiaulių tautodailininko Sauliaus Tamulio Užgavėnių kaukių parodos „Nuo Užgavėnių iki Užgavėnių“ atidarymą.

Parodos atidarymas 2019 m. vasario 25 d. popietę (tiksli valanda bus paskelbta netrukus). Dalyvaus Šiaulių krašto tautodailininkų folkloro ansamblis „Margulis“ (vad. Paulius Vaišnoras).

Ne tik pasigrožėti meistro darbais, bet ir kiek pasigąsdinti žiemos bauginimo atributais galėsite LR Seimo III-jų rūmų parodų galerijoje (Gedimino pr. 53).

Paroda veiks iki kovo 8 d. 

PlačiauParoda „Nuo Užgavėnių iki Užgavėnių“

Projektas „Tradicinė kultūra vaikų animacijoje“ baigėsi

 

Traidicinė kultūra vaikų animacijoje 2018 12 27 JPEG viršelis

Vilniaus etninės kultūros centras metus baigia skaičiuodamas reikšmingus nuveiktus darbus – ne tik sėkmingai surengti tradiciniai miesto renginiai, kasmet augantis edukacinių veiklų pasiūlos ir dalyvių skaičius, tačiau ir prasminga bei svari projektinė veikla. Vienas iš pastarųjų centro projektų, pradėtas vykdyti rudenį – edukacinių užsiėmimų ciklas socialinėse įstaigose „Tradicinė kultūra vaikų animacijoje“– sėkmingai baigtas įgyvendinti.

PlačiauProjektas „Tradicinė kultūra vaikų animacijoje“ baigėsi

Prasidėjo projektas „Tradicnė kultūra vaikų animacijoje“

Piešiantis berniukas projekte „Tradicijos vaikų animacijoje“Vilniaus etninės kultūros centras šį rudenį pradėjo vykdyti projektą „Tradicinė kultūra vaikų animacijoje“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projektas vyks iki pat metų pabaigos. Jo tikslas– sujungti socialines, tradicinės kultūros ir animacijos veiklas į vientisą procesą, suteikti dalyviams naujų įgūdžių ir žinių, skatinti jų susidomėjimą tradicine kultūra, kūrybinę raišką, tarpasmeninį bendravimą.

PlačiauPrasidėjo projektas „Tradicnė kultūra vaikų animacijoje“