Vilnos vėlimo kursai pradedantiesiems

 

Rudenėjant pats laikas pradėti galvoti apie šiltus apdarus. O kas gali būti geriau už pačių pasigamintus? Kviečiame susipažinti su vilnos vėlimo technika ir išmokti velti įvairius gaminius. Organizuojamas keturių užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, pačiu vėlimu.vėlimas3


Užsiėmimų tvarkaraštis:

Lapkričio 4 d. 10 val. Riešinių vėlimas. Dekoro komponavimas naudojant šilko, lino ir kt. pluoštus, lino audinio skiautes. Trukmė 3,5 val.

Lapkričio 5 d. 10 val. Banguoto šalikėlio vėlimas. Dekoro komponavimas naudojant šilko, lino ir kt. pluoštus. Trukmė 3,5 val.

Lapkričio 11 d. 10 val. Vaikiškų šlepečių-batukų vėlimas ir formavimas. Dekoro komponavimas naudojant šilko, lino ir kt. pluoštus. Trukmė 3,5 val.

Lapkričio 12 d. 10 val. Kepurės vėlimas. Dekoro komponavimas naudojant šilko, lino ir kt. pluoštus. Trukmė 3,5 val.

 

Užsiėmimus ves meistrė Gabija Mauliūtė, kuri jau daugiau nei dešimtmetį užsiima šiuo amatu. Daugiau apie meistrę galima paskaityti čia.

 

Galima dalyvauti visuose užsiėmimuose arba kiekviename atskirai.

Vieno užsiėmimo kaina – 21 €. Jei dalyvaujate visuose užsiėmimuose, kaina – 72 €.

Visos reikalingos priemonės įskaičiuotos.

 

Registruotis galite telefonu 8 5 279 1287 arba užpildydami pateiktą elektroninę formą.

Kai užsiregistruosite, savo nurodytu el. paštu gausite informaciją apie apmokėjimą.

(Vietų skaičius ribotas – ne daugiau kaip 12 asmenų.)

 

Visus dalyvius užsiėmimų metu arbata vaišina Jūsų ETNO arbata!

Daugiau informacijos tel. 8 5 279 1287 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.