Piešinių konkurso „Mano pasaka“ nugalėtojai

Dėkojame visiems dalyvavusiems piešinių konkurse „Mano pasaka“ ir sveikiname nugalėtojus! Paroda bus eksponuojama Vaikų ir jaunimo folkloro šventėje „Saulytė“, gegužės 29 dieną Lietuvos teatro, muzikos ir kino kieme (Vilniaus g. 41, Vilnius) 12–17 val.

3-6 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Kajus Silvestravičius, 6 m., Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, mokytoja Jolanta Šedovienė;
  • Kajus Gintvainis, 5 m., Vilniaus lopšelis – darželis “Rūta”, auklėtojos Aida Kaunienė, Rima Kamandulytė;
  • Paula Vygantė, 6 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Aretė Rutkauskaitė, 4 m., lopšelis – darželis “Obelėlė”, auklėtoja Aušra Steikūnienė;
    Adrija Lencevičiūtė, 3 m., Mažeikių r. Tirkšlių darželis „Giliukas“, mokytoja Algita Rūdienė.

DIPLOMANTAI:

  • Rasius Ročka, 5 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Dominyka Taraškevič, 6 m., Vilniaus lopšelis-darželis „Vėrinėlis“, auklėtoja Krystyna Podliackaja;
  • Edgaras Tiukša, 5 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Vilnelė“, auklėtoja A. Stasė;
  • Austėja Jakštaitė, 4 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Gabijėlė“, auklėtoja Kristina Baužienė.

7-10 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Marija Mickutė, 7 m., Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija, mokytoja Rasa Bulikienė;
  • Smiltė Survilaitė, 10 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Matas Maročkinas, 9 m., Vilniaus „Genio“ pradinė mokykla, mokytoja Dovilė Sabaliauskienė;
  • Ana Lukrecija Čekauskaitė, 7 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Rūta“, mokytojos Aida Kaunienė, Rima Kamendulytė;
  • Danielė Astravaitė, 7 m., Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija, mokytoja Jūratė Petrauskienė.

DIPLOMANTAI:

  • Smiltė Šetikaitė, 7 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Rūta“, auklėtoja Ana Varkauskienė;
  • Aistė Stankevičiūtė, 7 m., Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, mokytoja Rita Kulakauskienė;
  • Emilija Rusecka, 10 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė.

11-14 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Marius Uktveris, 13 m., Vilniaus Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos dailės studija, mokytoja Lina Ringelienė;
  • Reda Sindaravičiūtė, 12 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, mokytoja Laima Bazienė;
  • Augustė Skripkaitė, 13 m., Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla, mokytoja Eglė Smirnovienė;
  • Ieva Šiaudvytytė, 12 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, mokytoja Laima Bazienė;
  • Rovena Karvelytė, 11 m., Vievio meno mokykla, mokytojas Augenis Kasputis;
  • Levko Kinga, 12 m., Mostiškių mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Elžbieta Galinskaja.

DIPLOMANTAI:

  • Nora Bulbukaitė, 11 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė;
  • Ugnė Bilvinaitė, 12 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Aura Matiukaitė, 13 m., Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, mokytoja Danutė Danevičienė.

15-18 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Dovilė Maknytė, 18 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė;
  • Renata Mačionytė, 17 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė;
  • Raminta Leonavičiūtė, 15 m., Marijampolės moksleivių kūrybos centras, Taikomųjų menų būrelis, vadovė Jūratė Lingienė;
  • Ugnė Rupinskaitė, 16 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė.

DIPLOMANTAI:

  • Anastazija Palevič, 15 m., Mostiškių mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Elžbieta Galinskaja.
  • Sabina Aleksandrovič, 16 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė.