Sutartinių giedojimo pradžiamokslis


Mergina su vainiku ir moteris su nuometu klausosi sutartiniųVisus, norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, šiemet ir vėl kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Net jei praėjusiais metais ir lankėte šias pamokas, maloniai prašome užsiregistruoti iš naujo. 

Registracija vyksta ČIA.

 

Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Pirma pamoka ­– sausio 10 d.

Vienos pamokos kaina – 5 Eur.

 

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Loreta Stoliarovienė.
Daugiau informacijos: tel. (85) 262 7737 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilnos vėlimo kursai

Veltos geltonos šlepetėsKviečiame išmokti velti ir viduržiemį pasitikti su savo rankų darbo šaliku ir šlepetėmis! Organizuojami vilnos vėlimo užsiėmimai, skirti pradedantiesiems, kurie galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Savaitė su etnokultūra | Nemokami užsiėmimai

Savaitė su etnokultūra

Artėjant Kalėdoms, raginame atrasti laiko sau ir jaukiai, kūrybiškai praleisti žiemos vakarus! Gruodžio 10-14 dienomis kviečiame dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose, kurių metu galėsite išmokti groti senaisiais muzikos instrumentais, drauge pasimokyti sutartinių atlikimo technikos, advento dainų ir žaidimų. Taip pat kartu pasiruošime ir lauksime Kalėdų – užsiėmimuose bus galimybė išmokti advento vainiko pynimo, šiaudinių sodų rišimo, nusilieti natūralaus vaško žvakę ir kt.

PlačiauSavaitė su etnokultūra | Nemokami užsiėmimai

Vilnos vėlimo kursai

 

Smagu, kai ruduo šiltas ir gražus, tačiau po truputį vis žvalgomės į šiltesnius apdarus. Kviečiame15555735 10154786418239104 1393207854 n išmokti velti ir šaltąjį sezoną pasitikti su savo rankų darbo riešinėmis, šaliku ir kepure. Organizuojamas trijų užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Sutartinių mokymai


DC1M3062

Visus, norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, šiemet ir vėl kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Jei praėjusiais metais lankėte šias pamokas, iš naujo registruotis nereikės. Registracijos formą užpildyti reikia tik tiems, kurie užsiemimuose lankysis pirmą kartą. Registracija vyksta ČIA.

 

Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Pirma pamoka ­– rugsėjo 13 d.

Vienos pamokos kaina – 5 €.

 

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Loreta Stoliarovienė.
Daugiau informacijos: tel. (85) 262 7737 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.