Savaitė su etnokultūra | Nemokami užsiėmimai

Savaitė su etnokultūra

Artėjant Kalėdoms, raginame atrasti laiko sau ir jaukiai, kūrybiškai praleisti žiemos vakarus! Gruodžio 10-14 dienomis kviečiame dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose, kurių metu galėsite išmokti groti senaisiais muzikos instrumentais, drauge pasimokyti sutartinių atlikimo technikos, advento dainų ir žaidimų. Taip pat kartu pasiruošime ir lauksime Kalėdų – užsiėmimuose bus galimybė išmokti advento vainiko pynimo, šiaudinių sodų rišimo, nusilieti natūralaus vaško žvakę ir kt.

PlačiauSavaitė su etnokultūra | Nemokami užsiėmimai

Vilnos vėlimo kursai

 

Smagu, kai ruduo šiltas ir gražus, tačiau po truputį vis žvalgomės į šiltesnius apdarus. Kviečiame15555735 10154786418239104 1393207854 n išmokti velti ir šaltąjį sezoną pasitikti su savo rankų darbo riešinėmis, šaliku ir kepure. Organizuojamas trijų užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Sutartinių mokymai


DC1M3062

Visus, norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, šiemet ir vėl kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Jei praėjusiais metais lankėte šias pamokas, iš naujo registruotis nereikės. Registracijos formą užpildyti reikia tik tiems, kurie užsiemimuose lankysis pirmą kartą. Registracija vyksta ČIA.

 

Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Pirma pamoka ­– rugsėjo 13 d.

Vienos pamokos kaina – 5 €.

 

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Loreta Stoliarovienė.
Daugiau informacijos: tel. (85) 262 7737 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilnos vėlimo kursai vasaris

Gabijos kursai Copy

Žiema tik įsibėgėja, o šaltukas spaudžia vis stipriau – taigi vilnos gaminiai tampa neatsiejama žiemos detale. Organizuojamas trijų užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai – vasaris

Juostų vijimo mokymai

 

Kviečiame iš arčiau susipažinti su vienu seniausių būdų audžiamomis – vytinėmis – juostomis. Senovėje atlikusios labiau praktinę funkciją, taip pat buvusios aprangos ir buities puošybos detalėmis, pastaruoju metu vytinės juostos sulaukia daug dėmesio, yra naujai interpretuojama ir pritaikoma detalė. Nors šis senas audimo būdas pažįstamas ir sutinkamas visame pasaulyje, tačiau kiekviename krašte vyrauja skirtingos spalvos bei tam regionui būdingi simboliai.rsz pynimai kankles 31

PlačiauJuostų vijimo mokymai