Vilnos vėlimo kursai

Smagu, kai ruduo šiltas ir gražus, tačiau po truputį vis žvalgomės į šiltesnius apdarus. Kviečiame15555735 10154786418239104 1393207854 n išmokti velti ir šaltąjį sezoną pasitikti su savo rankų darbo riešinėmis, šaliku ir kepure. Organizuojamas trijų užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Vilnos vėlimo kursai vasaris

Gabijos kursai Copy

Žiema tik įsibėgėja, o šaltukas spaudžia vis stipriau – taigi vilnos gaminiai tampa neatsiejama žiemos detale. Organizuojamas trijų užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai – vasaris

Juostų vijimo mokymai

 

Kviečiame iš arčiau susipažinti su vienu seniausių būdų audžiamomis – vytinėmis – juostomis. Senovėje atlikusios labiau praktinę funkciją, taip pat buvusios aprangos ir buities puošybos detalėmis, pastaruoju metu vytinės juostos sulaukia daug dėmesio, yra naujai interpretuojama ir pritaikoma detalė. Nors šis senas audimo būdas pažįstamas ir sutinkamas visame pasaulyje, tačiau kiekviename krašte vyrauja skirtingos spalvos bei tam regionui būdingi simboliai.rsz pynimai kankles 31

PlačiauJuostų vijimo mokymai