Vilnos vėlimo kursai

Pavasariui įsibėgėjant kviečiame į vilnos vėlimo kursus, kuriuose išmoksite nuvelti vaikiškus aulinukus ir vilna apvelti lengvą šilko šalikėlį.
Užsiėmimai skirti pradedantiesiems, kurie veiklų metu galės susipažinti su  vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais.

21793 472415762800673 923541636 n

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Vilnos vėlimo kursai

Veltos riešinės smėlinės spalvosNors pavasaris jau ant nosies, turbūt, dar nevertėtų mojuoti lengvais šalikėliais ir vasarinėmis suknelėmis. Kad į pavasarį žengtumėte sveikai, šiltai ir stilingai, kviečiame dalyvauti pradedantiesiems skirtame dviejų užsiėmimų cikle, kurio dalyviai galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, rūšimis, apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Kviečiame gamintis Užgavėnių kaukes!

Užgavėnių kaukių gamybaUžgavėnės – labai mėgstama, viena smagiausių kalendorinių švenčių visoje Lietuvoje, o kaukės – vienas pagrindinių šios šventės atributų. Per Užgavėnes labiausiai būdavo paplitusios kaukės, atspindinčios gyvulius – arklius, ožius, gerves ir kt. Kiekviena kaukė būdavo kažkuo neįprasta, išryškinanti tam tikrus bruožus ir turėjo savo prasmę bei paskirtį.

Lietuviai Užgavėnių kaukes dažniausiai droždavo iš medžio, tačiau dėl ilgo gamybos proceso ilgainiui vis labiau prigijo kiti gamybos būdai ir priemonės – kailiai, popierius, kartonas ir kitos medžiagos.

PlačiauKviečiame gamintis Užgavėnių kaukes!