Savaitė su etnokultūra: nemokami užsiėmimai gruodžio 11–17 d.

 rsz imgp4305

25-erių metų sukakties proga Vilniaus etninės kultūros centras kviečia į NEMOKAMUS užsiėmimus gruodžio 11–17 d.!

Nuo pirmadienio iki penktadienio visos veiklos skirstomos į tris grupes: „Etnokultūra per pietų pertrauką“, „ETNO popietės vaikams“ ir „ETNO vietoj vakarienės“.

Šeštadienis – „Šeimų diena“ – pakvies vaikus ir jų tėvelius šventiškai nusiteikti artėjančių Kalėdų proga. Dalyviai mokysis tradicinių advento žaidimų bei riš kalėdinius šiaudinius žaisliukus.

Sekmadienis – šventinės savaitės pabaiga – kvies į tradicinį advento koncertą „Vidury lauko grūšelė“, kurio metu puikią nuotaiką kurs Vilniaus folkloro ansambliai!

PlačiauSavaitė su etnokultūra: nemokami užsiėmimai gruodžio 11–17 d.

Ansamblis kviečia dainuoti!

 

Visi mylintys liaudies dainą ir norintys puoselėti tradicinę muziką yra kviečiami prisijungti prie naujai kuriamo ansamblio!

sutartiniu giedotojos2

Esami ar būsimi dainininkai draugėn renkasi trečiadieniais 18.00 val. Vilniaus etninės kultūros centro patalpose, Pamėnkalnio g. 34.

PlačiauAnsamblis kviečia dainuoti!

Nemokami vilnos vėlimo kursai pradedantiesiems

 [VIETŲ UŽSIĖMIMUOSE NEBĖRA]

 

Rudenėjant pats laikas pradėti galvoti apie šiltus apdarus. O kas gali būti geriau už pačių pasigamintus? Kviečiame susipažinti su vilnos vėlimo technika ir išmokti velti įvairius gaminius. Organizuojamas keturių užsiėmimų ciklas, skirtas pradedantiesiems, kurie užsiėmimų metu galės susipažinti su vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, pačiu vėlimu.vėlimas3

PlačiauNemokami vilnos vėlimo kursai pradedantiesiems