Vilnos vėlimo kursai

Veltos riešinės smėlinės spalvosNors pavasaris jau ant nosies, turbūt, dar nevertėtų mojuoti lengvais šalikėliais ir vasarinėmis suknelėmis. Kad į pavasarį žengtumėte sveikai, šiltai ir stilingai, kviečiame dalyvauti pradedantiesiems skirtame dviejų užsiėmimų cikle, kurio dalyviai galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, rūšimis, apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai

Kviečiame gamintis Užgavėnių kaukes!

Užgavėnių kaukių gamybaUžgavėnės – labai mėgstama, viena smagiausių kalendorinių švenčių visoje Lietuvoje, o kaukės – vienas pagrindinių šios šventės atributų. Per Užgavėnes labiausiai būdavo paplitusios kaukės, atspindinčios gyvulius – arklius, ožius, gerves ir kt. Kiekviena kaukė būdavo kažkuo neįprasta, išryškinanti tam tikrus bruožus ir turėjo savo prasmę bei paskirtį.

Lietuviai Užgavėnių kaukes dažniausiai droždavo iš medžio, tačiau dėl ilgo gamybos proceso ilgainiui vis labiau prigijo kiti gamybos būdai ir priemonės – kailiai, popierius, kartonas ir kitos medžiagos.

PlačiauKviečiame gamintis Užgavėnių kaukes!

Sutartinių giedojimo pradžiamokslis


Mergina su vainiku ir moteris su nuometu klausosi sutartiniųVisus, norinčius išmokti giedoti sutartines, trokštančius pažinti disonansinių sąskambių harmoniją, šiemet ir vėl kviečiame į sutartinių giedojimo užsiėmimus. Net jei praėjusiais metais ir lankėte šias pamokas, maloniai prašome užsiregistruoti iš naujo. 

Registracija vyksta ČIA.

 

Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34).

Pirma pamoka ­– sausio 10 d.

Vienos pamokos kaina – 5 Eur.

 

Užsiėmimus veda kultūrinių veiklų koordinatorė ir organizatorė Loreta Stoliarovienė.
Daugiau informacijos: tel. (85) 262 7737 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilnos vėlimo kursai

Veltos geltonos šlepetėsKviečiame išmokti velti ir viduržiemį pasitikti su savo rankų darbo šaliku ir šlepetėmis! Organizuojami vilnos vėlimo užsiėmimai, skirti pradedantiesiems, kurie galės susipažinti su vilnos vėlimo technika, vilnos rūšimis, jos apdorojimo būdais, išmokti velti įvairius gaminius.

PlačiauVilnos vėlimo kursai