ETNO vaikams. Animacijos dirbtuvės

Vaiko rankos piešia namąKovo 29 d. 17 val. kviečiame vaikus į animacijos dirbtuves! Dirbtuvių metu vaikai kurs animacinį filmą pagal lietuvių liaudies pasaką. Užsiėmimo tikslas – supažindinti vaikus su profesionalios animacijos studijos darbu, kūrybiniu procesu bei daugiau sužinoti apie lietuvių liaudies pasakas, ten vaizduojamus personažus ir simbolius. Dirbtuvių dalyviai aptars, ką animacijos kūrimo metu dirba įvairūs kūrėjai: dailininkai, animatoriai, režisierius ir kiti.

PlačiauETNO vaikams. Animacijos dirbtuvės

ETNO vaikams. Žvakių liejimas

Vaikas lieja vaško žvakę

Sausio 25 d. 17 val. kviečiame vaikus ir jų tėvelius į užsiėmimą, kuriame kiekvienas galės pasidaryti rankų darbo vaškinę žvakę iš natūralaus bičių vaško.

Žvakių liejimas – tradicinis amatas, kuriuo seniau užsiimdavo tik nedaugelis, dažniausiai moterys ir vaikai žvakes liedavo ilgais ir tamsiais žiemos vakarais. Senovėje žvakė buvo nepakeičiamas ir labai branginamas šviesos šaltinis. Taip pat tikėta, kad vaško žvakės padeda apsisaugoti nuo ligų ir kitokių nelaimių.

PlačiauETNO vaikams. Žvakių liejimas

ETNO VAIKAMS. Lipdau pasaką

 

Spalio 26 d. 17 val. su rudeniu grįžta ir tradiciniai užsiėmimai vaikams ir šeimoms. IMG E0220Kviečiame susitikti jau paskutinį spalio penktadienį. Dalyvius kviesime klausyti pasakų, o labiausiai patikusius siužetus ar herojus vaizduoti keramikos dirbinyje.

PlačiauETNO VAIKAMS. Lipdau pasaką