Kviečiame vaikus į dienos stovyklą „Vasara su tradicine kultūra“

rsz_img_4406.jpg 

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame vaikus turiningai leisti vasaros atostogas mieste! „Vasara su tradicine kultūra“ – tai dienos stovykla, kurioje gausu įvairių kūrybinių užsiėmimų, susitikimų, išvykų į muziejus ir kitas lankytinas vietas. Mūsų stovyklos tikslas – ne tik užtikrinti smagų ir turiningą vaikų laisvalaikį vasaros atostogų metu, tačiau pasiūlyti vaikams tokius užsiėmimus, kurie supažindintų su tradicine kultūra, skatintų ja domėtis, interpretuoti.

Kiekviena stovyklos diena – tematinė: pirmadienis skirtas BALTIŠKAJAI KULTŪRAI, antradienis – TAUTOSAKAI, trečiadienis – TRADICINEI MUZIKAI, ketvirtadienis – ETNOGRAFINIAMS REGIONAMS, o penktadienis – ypač aktyviai veiklai – PAŽINTINEI IŠVYKAI.  
Numatyti tokie užsiėmimai: baltiškų tradicijų ir simbolių pažinimas, muzikavimas tradiciniais instrumentais, tradicinių amatų užsiėmimai (žvakdirbystė, keramika, juostų vijimas, muilo gamyba), išvyka ir edukacinė programa Karmazinų pažintiniame take ir kt.

 

Stovykla vyks liepos 30 d. – rugpjūčio 3 d.
Stovyklos kaina: 70 €.

 

Stovyklos dienotvarkė:

10.00–13.00: veiklos Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34)

13.00–14.00: pietūs

14.00–16.30: išvyka (pėsčiomis arba viešuoju transportu)

16.30–17.00: grįžimas į Vilniaus etninės kultūros centrą, dienos refleksija

 

Į kainą įskaičiuota: užsiėmimai, ekskursijų ir edukacijų lankymas, pietūs ir pavakariai. Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai (numatoma, kad vienam vaikui turėtų prireikti 6 bilietų).

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į koordinatorę Sandrą Bakanovaitę: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba (+370 5) 279 1287

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/HZ2qX38nVZYVBMWA3

 

*Išsamesnė programa bus atsiųsta tėvams prieš prasidedant stovyklai.