ETNO vaikams. Žvakių liejimas

Vaikas lieja vaško žvakę

Sausio 25 d. 17 val. kviečiame vaikus ir jų tėvelius į užsiėmimą, kuriame kiekvienas galės pasidaryti rankų darbo vaškinę žvakę iš natūralaus bičių vaško.

Žvakių liejimas – tradicinis amatas, kuriuo seniau užsiimdavo tik nedaugelis, dažniausiai moterys ir vaikai žvakes liedavo ilgais ir tamsiais žiemos vakarais. Senovėje žvakė buvo nepakeičiamas ir labai branginamas šviesos šaltinis. Taip pat tikėta, kad vaško žvakės padeda apsisaugoti nuo ligų ir kitokių nelaimių.

PlačiauETNO vaikams. Žvakių liejimas

ETNO VAIKAMS. Lipdau pasaką

 

Spalio 26 d. 17 val. su rudeniu grįžta ir tradiciniai užsiėmimai vaikams ir šeimoms. IMG E0220Kviečiame susitikti jau paskutinį spalio penktadienį. Dalyvius kviesime klausyti pasakų, o labiausiai patikusius siužetus ar herojus vaizduoti keramikos dirbinyje.

PlačiauETNO VAIKAMS. Lipdau pasaką

Kviečiame vaikus į dienos stovyklą „Vasara su tradicine kultūra“

rsz_img_4406.jpg 

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame vaikus turiningai leisti vasaros atostogas mieste! „Vasara su tradicine kultūra“ – tai dienos stovykla, kurioje gausu įvairių kūrybinių užsiėmimų, susitikimų, išvykų į muziejus ir kitas lankytinas vietas. Mūsų stovyklos tikslas – ne tik užtikrinti smagų ir turiningą vaikų laisvalaikį vasaros atostogų metu, tačiau pasiūlyti vaikams tokius užsiėmimus, kurie supažindintų su tradicine kultūra, skatintų ja domėtis, interpretuoti.

PlačiauKviečiame vaikus į dienos stovyklą „Vasara su tradicine kultūra“