Kviečiame prekybininkus registruotis į tautodailės ir tradicinių amatų mugę festivalyje „Skamba skamba kankliai“

SSK5 90Gegužės 26–29 dienomis Vilniuje vyks tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“, kurio metu (gegužės 27–29 d.) Bernardinų sode veiks tautodailininkų ir kulinarinio paveldo mugė.

Mugėje kviečiami dalyvauti tautodailininkai, sertifikatus turintys amatininkai, liaudies meistrai, kulinarinio paveldo atstovai. Vietų skaičius mugėje ribotas, todėl į ją atrenkami tik geriausi, tradiciškiausi, gražiai ir skoningai savo gaminius pristatantys prekiautojai, turintys reprezentatyviai atrodančią baltą palapinę bei vilkintys tautinius arba lininius drabužius.

Norintiems dalyvauti mugėje prekybininkams reikia atsiųsti savo darbų pristatymą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Registracija vyksta iki 2022 m. balandžio 16 d.

REIKALAVIMAI MUGĖS DALYVIAMS
1. Mugėje prekiauti galima tik savo pagamintais ir regionų savitumą atspindinčiais dirbiniais.
2. Dalyvio mokestį sumokėti (tik gavus organizatoriaus sutikimą) iki balandžio 29 d. (pridedami įkainiai).
3. Prekybos vietą įsirengia patys dalyviai (mugėje galima statyti tik baltas palapines).
4. Prekiaujančių dalyvių apranga – tautiniai arba lininiai drabužiai.
5. Raginame ne tik prekiauti, bet ir pristatyti savo amatus, dirbinių kūrybinį procesą.
6. Prekyba mugės metu privaloma gegužės 27 d., 28 d. 12.00–21.00 val., gegužės 29 d. – 12.00–20.00 val.
 

Mugės metu dalyviams būtina turėti visus prekybai reikalingus dokumentus (registruojantis jų pateikti nereikia).

Alkoholiniais gėrimais prekiausiančios ir (ar) viešojo maitinimo paslaugas teiksiančios įmonės prašymus Savivaldybei teikia pačios per šias el. paslaugas:
vienkartinėms licencijoms gauti;
leidimams prekiauti (teikti paslaugas) renginio metu.

Atkreipiame dėmesį: įmonei, kuri prekiaus alkoholiniais gėrimais reikia pildyti abu prašymus (t. y., vienkartinei licencijai ir leidimui prekiauti), o įmonė / asmuo, kuri(s) prekybos alkoholiu nevykdys, bet teiks viešojo maitinimo paslaugas (jeigu tokių bus) – tik dėl leidimo prekiauti (teikti paslaugas) renginio metu.

Norint gauti vienkartinę licenciją ar leidimą prekiauti (teikti paslaugas) renginio metu, reikia:
• atitinkamo prašymo (jei įmonei neterminuotą alkoholio licenciją yra išdavusi kita savivaldybė, būtina pridėti tos licencijos kopiją);
• sumokėti rinkliavą (už vienkartinės licencijos išdavimą 17 Eur + už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) išdavimą – suma pagal prekybos plotą);
• organizatorius teikia bendrą sąrašą kaip įprastai, kiekvienam prekybininkui atskirai rašyti nereikia.

Vilniaus m. savivaldybėje išduoti leidimai prekiauti bus paimti ir išdalinti gegužės 27 d., prekybininkams į savivaldybę vykti nereikia.

Dėl dalyvavimo sąlygų nuo š. m. balandžio 4 d. iki balandžio 16 d. prašome kreiptis į Vilniaus etninės kultūros centro kultūrinės veiklos koordinatorę Vilmą Žukauskienę, tel. 8 5 212 25 93, 8 670 70507, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..