Kalėdų laukimas su Vilniaus etninės kultūros centro Advento kalendoriumi

Advento kalendorius2022 m. neregėto populiarumo sulaukęs Vilniaus etninės kultūros centro Advento kalendorius šiemet grįžta dar dailesnis, dar įdomesnis ir kvies Kalėdų laukimą pripildyti gausybe netikėtų siurprizų.

Mūsų sukurtas Advento kalendorius – tai papročių ir tautosakos įkvėptas rinkinys, skirtas norintiems prasmingai praleisti advento laikotarpį ir skaičiuoti iki Kalėdų likusias dienas. Jo turinys pritaikytas tiek vaikams, tiek suaugusiems, tad tiks visai švenčių laukimo džiaugsmu besidalijančiai šeimai.

Kalendorius bus sudarytas iš kiekvienai advento dienai skirtų dėžučių, kurių kiekvienoje slėpsis vis kitokia staigmena. Ksdien atverdami po dėžutę, sužinosite apie kalėdinius papročius, pasinersite į lietuvių tautosakos lobynus, pasitikrinsite žinias spręsdami galvosūkius ar pamiklinsite rankas, gamindami tautodailės dirbinius. Kiekvienoje dėžutėje esanti kortelė supažindins su tos dienos tema ir kalendoriaus turiniu. Čia taip pat rasite laišką su tekstu, nuoroda, QR kodu ar instrukcija bei reikalingas priemones dienos užduočiai atlikti.

2023 m. Advento kalendoriai mūsų virtualioje vitrinoje pasirodys jau netrukus, sekite informaciją!