Kviečiame prie komandos prisijungti kultūrinės veiklos koordinatorių (-ę)

Vilniaus etninės kultūros centro vėliavaKviečiame prie Vilniaus etninės kultūros centro prisijungti kultūrinės veiklos koordinatorių (-ę) dirbti pilnu etatu. Jei esate kūrybiškas (-a), iniciatyvus (-i) ir degate noru darbuotis etninės kultūros srityje, turite renginių organizavimo bei darbo su projektais patirties, laukiame jūsų kandidatūros!

Naujo darbuotojo laukia renginių organizavimas, edukacijų rengimas ir vedimas, projektų rašymas, archyvo tvarkymas, straipsnių etninės kultūros tematika rengimas, idėjų generavimas ir įgyvendinimas.

Tikimės, kad jūs turite aukštąjį išsilavinimą, bent 1 metų darbo patirtį kultūros srityje ir (ar) projektų rengime bei valdyme, išmanote etninės kultūros ypatumus ir Vilniaus regiono kultūros savitumą. Darbe jums prireiks labai gerų darbo kompiuteriu įgūdžių, puikių lietuvių ir anglų kalbos žinių, komandinio ir savarankiško darbo gebėjimų.

Išsamų darbo skelbimą rasite mūsų svetainės „Konkursų“ skiltyje.

Gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką siųskite adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2023 m. sausio 23 d., laiško temos laukelyje įrašydami „Kultūrinės veiklos koordinatorius (-ė)“.