Žolynų turguje koncertuos „Superkoloritas“

Superkoloritas by Laura JaraminaiteŠį šeštadienį vyksiantis Žolynų turgus pakvies ne tik apsipirkti, bet ir pašokti bei pasiklausyti naujosios lietuviškos pajūrio muzikos!

Tokią muziką kuria duetas „Superkoloritas“, maišantis senosios estrados aidus, tropinius garsus ir surfroko motyvus. Jų kūryboje nemažai retro futuristinio skambesio, jaukių elektrinių garsų, šiltų sintezatorių, pukšinčių ritmo mašinų, senoviškų vargonėlių, aidų. Pajūrio nostalgijai pasiduoda ir poetiniai lietuviški tekstų rimai, todėl patys atlikėjai savo atliekamą muzikos žanrą vadina „elektrine estrada“.

Duete groja ir dainuoja Giedrė Nalivaikaitė ir Adomas Koreniukas, suvieniję jėgas dar ne taip seniai – karantino laikotarpiu, bet jau spėję išleisti debiutinį albumą ir pelnyti apdovanojimą už savo kūrybą. Kurdami dainingas vokalines melodijas ir dainuodami poetiška lietuvių kalba, atlikėjai sako tęsiantys senosios lietuvių estrados tradicijas.

Pasimėgauti šia šilta, nostalgiška ir romantiška „Superkolorito“ muzika bus galima birželio 17 d. 19 val. Lukiškių aikštėje vyksiančiame Žolynų turguje.