Dienos stovykla šeimoms „Tilingu talangu“

Tilingu talangu 3X2Rugpjūčio 26 dieną kviečiame į dienos stovyklą šeimoms „Tilingu talangu“, kurios tikslas – suburti į bendrystę žmones, norinčius geriau pažinti etninę kultūrą, išbandyti tradicinius amatus, praleisti laiką žaidžiant, bendraujant, vakarojant suaugusiųjų ir vaikų būryje.

Stovyklos programoje – kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai, amatų dirbtuvės, žaidimai ir kitos veiklos, padėsiančios ne tik atitrūkti nuo miesto šurmulio, bet ir susipažinti ar iš naujo atrasti etninės kultūros vertybes.

Čia laukiame tiek šeimų su vaikais, tiek pavienių žmonių, norinčių turiningai praleisti šeštadienį jaukiame bendraminčių rate. Dalyvių skaičius ribotas (tik iki 60 asmenų), todėl stovykloje vyraus jauki atmosfera, bendrystės jausmas, individualus dėmesys užsiėmimuose. Kiekvienas dalyvis iš stovyklos išvyks ne tik su gera nuotaika, tačiau ir bent su keliais savo rankomis sukurtais kūriniais – šiaudiniu sodeliu, kvapnia vaško žvake, dirbiniais ir molio ir žolynų.  

Stovykla vyks kūrybos ir sąmoningumo namuose „inTegra House“ – natūralios gamtos ir architektūros oazėje, įsikūrusioje vaizdingoje vietoje, kuri nutolusi nuo Vilniaus vos 50 km (Ežero g. 16, Subartėnų km., Elektrėnų sav.).

PROGRAMA

9.30 | Stovyklos atidarymas
10.00–18.00 | Lauko ir stalo žaidimai, baltiškų ženklų ir karpinių dirbtuvės 
10.00–12.00 | Šiaudinų sodų rišimas / Keramika
12.00–13.00 | Pietūs
13.00–15.00 | Šiaudinų sodų rišimas / Keramika
15.00–16.00 | Žvakių liejimas
16.30–17.30 | ETNO protmūšis 
17.30–19.00 | Žolynų magija – skulptūrų iš žolynų dirbtuvės
 

BILIETŲ KAINOS

Suaugusiesiems ir vaikams nuo 12 m. 28 €
Vaikams (6–11 m.) 14 €
Vaikams iki 5 metų dalyvavimas nemokamas.
Pietų kaina 15 €

Bilietas suteikia teisę dalyvauti visose numatytose programos veiklose, tačiau paliekama laisvė dienos veiklas planuoti savo nuožiūra – būti aktyviais užsiėmimų dalyviais arba stebėtojais, dalyvauti visose veiklose arba dalį iškeisti į žaidimus pievoje ar maudynes ežere ir pan. Kava ir užkandžiais vaišiname!

Vaikai be suaugusiųjų palydos renginyje dalyvauti negali.

Bilietus galima įsigyti Paysera Tickets sistemoje.