ETNO dirbtuvėlės. Kaukių gamyba

Pirmasis šių metų ETNO ketvirtadienis sausio 14 d. 18 val. laukia Jūsų maloniai čežėdamas plyštančių laikraščių garsais ir tekšėdamas klijų masės lašeliais... Ruošiamės gaminti kaukes linksmiausiai metų šventei - Užgavėnėms, kurios šiemet bus ypatingai ankstyvos!.. Tad kaip visuomet maloniai laukiame Jūsų gausaus būrio su mūsų draugų Jūsų ETNO arbata kvapnios arbatos puodeliu!
Vietų labai skaičius ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 5 279 1287. Dalyvių amžius 14+.

 

Registracija patvirtinama tik gavus pavedimą už užsiėmimą į Vilniaus etninės kultūros centro sąskaitą SEB banke LT81 7044 0600 0150 3013, mokėjimo paskirtis – „Sausio 14 d. Etno ketvirtadienis“. Užsiėmimo kaina 4 Eur.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etno kiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.

Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.