ETNO vaikams. Pynimas

Vasario 2 d. 15-17 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34) etnokultūros studijos metu vaikai bus supažindinami su tradiciniais lietuvių amatais, kalbės apie jų reikšmę šių dienų gyvenime, analizuos, kaip amatai ir jų reikšmė pasikeitė žmogaus gyvenime ir kasdieniuose darbuose, ar pasikeitė pačių dirbinių paskirtis bei kas tradiciniais amatais užsiima dabar. Tradiciškai yra pinama iš gamtinių medžiagų (vytelių, pušų šaknų, liepos karnų ir pan.), tačiau neturint šių medžiagų naudosime laikraščius ir pritaikysime. Pintus krepšius vaikai dekoruos.

Užsiėmimo kaina 4 Eur.
Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba 85 279 1287.


- - -

ETNO vaikams - tai etnokultūros studija, kur kiekvieną antradienį 15-17 val. Vilniaus etninės kultūros centre laukiami visi vaikai. Būrelio metu mažieji ne tik susipažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.