Sveikiname konkurso „Leliumoj“ laureatus bei diplomantus!

ETNO 12 06 151Jau aštuntąjį kartą įvyko Vilniaus miesto moksleiviams skirtas advento-Kalėdų tautosakos ir tautodailės konkursas „Leliumoj“, kurio tikslas – paraginti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, skatinti moksleivius įsigilinti į autentišką folkloro atlikimo specifiką, o tuo pačiu suteikti galimybę ugdytis kūrybiškumui, šiuolaikiškai interpretuojant tradicines dainas.

PlačiauSveikiname konkurso „Leliumoj“ laureatus bei diplomantus!

Tradicinio meno ir eko dizaino turgelis „Šiaudo magija”

tradicinio meno ir eko dizaino turgelis 1Liepos 27 d., 11 val. kviečiame į tradicinio šiaudų meno ir eko dizaino turgelį „Šiaudo magija”!

Visi besidomintys šiaudų menu, norintys įsigyti tradicinį sodą, iš šiaudų pagamintos juvelyrikos, aksesuarų, namų dekoro ar kitų šiaudinių dirbinių laukiami „Miesto laboratorijoje“ Sapiegų parke!

Turgelis – tai atviras tarptautinio šiaudų meno festivalio Šiaudo magija | Magic of Straw renginys. Liepos 22-27 dienomis vyksiančiame festivalyje šiaudų meno puoselėtojai dirbtuvių metu dalinsis savo žiniomis su festivalio dalyviais, mokys šiaudų pynimo, rišimo, aplikacijų technikų. Festivalį vainikuosiančiame turgelyje meistrai ne tik pardavinės, bet ir eksponuos gražiausius savo kūrinius.

PlačiauTradicinio meno ir eko dizaino turgelis „Šiaudo magija”