Pavasario atostogos su tradicine kultūra

Marguciu ridenimas 683x684Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34) kovo 21-25 d. 13-17 val. laukiame pradinių klasių moksleivių (7-11 m.), kurie nori ne tik susipažinti su etnine kultūra, bet ir linksmai bei turiningai praleisti atostogų popietes su bendraamžiais.

Kiekvieną dieną vaikų laukia vis naujas praktinis užsiėmimas – lipdymas iš molio, vilnos vėlimas, žvakių liejimas, animacijos dirbtuvėlės, velykinių kiaušinių marginimas. Taip pat vaikai susipažins su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, Lietuvos etnografiniais regionais, tradiciniais žaidimais ir dainomis!

PROGRAMA

Kovo 21 d. (pirmadienis)
Keramikos užsiėmimas. Klausysime lietuvių liaudies pasakų ir iš molio lipdysime labiausiai patikusius personažus.

Kovo 22 d. (antradienis)
Vilnos vėlimo užsiėmimas. Dalyviai mokysis apvelti muilą ir dekoruoti jį įvairiais tradiciniais raštais, baltiškais ornamentais.

Kovo 23 d. (trečiadienis)
Žvakių liejimo užsiėmimas. Iš natūralaus bičių vaško liesime kvapnias žvakes.

Kovo 24 d. (ketvirtadienis)
Animacijos dirbtuvėlės. Su animatore Jūrate Leikaite ir animacinių filmų režisieriumi Valentu Aškiniu vaikai kurs animacinį filmą.

Kovo 25 d. (penktadienis)
Velykiniai margučiai. Tradiciniais raštais ir ornamentais vašku marginsime kiaušinius.

Informacija ir registracija

Registracija el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (laiške nurodykite moksleivio vardą, pavardę, amžių). arba
tel. 8 5 279 1287

Vietų skaičius ribotas. Užsiėmimų ciklo kaina vienam dalyviui 40 EUR.
Maitinimas užsiėmimų metu nenumatomas, vaikai gali atsinešti užkandžių, vaišinsime arbata.