ETNO vaikams

ETNO vaikams - tai etnokultūros studija, kur kiekvieną antradienį 15-17 val. Vilniaus etninės kultūros centre laukiami visi vaikai. Būrelio metu mažieji ne tik susipažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.

Laukiame tavęs, jei nori:

išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, pasidaryti nesudėtingų liaudies instrumentų (šiaudinių birbynių, skudučių, ūžlių), iš arčiau susipažinti su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, pažinti Lietuvos etnografinius regionus, pasigaminti natūralaus bičių vaško žvakes, pažinti senovinius lietuviškus simbolius, ženklus bei ornamentus, savo rankomis pasidaryti Kalėdų žaisliukus bei Užgavėnių kaukes.

Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę po 2 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34). Konkretus užsiėmimų laikas bus derinamas užsiregistravus.

Programa yra akredituota Vilniaus miesto savivaldybės, todėl gali būti finansuojama neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis (15 EUR). Pageidaujantys programoje gali dalyvauti ir savo lėšomis.

REGISTRACIJA: el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. (8 5) 279 12 87