ETNO vaikams. Karpiniai

BeFunky Collage

Balandžio 19 d. 15 val. kviečiame mažuosius atvykti į etnokultūros studiją „ETNO vaikams” ir susipažinti su karpinių meno paslaptimis. Karpiniai – unikalūs kūrybiniai darbai iš popieriaus, atsispindintys senąsias lietuvių tradicijas. Užsiėmimo metu sužinosite apie karpymo technikas, karpinių paskirtį senojoje ir šiuolaikinėje kultūroje. Pasigamintais dirbiniais galėsite pasipuošti savo namus.  Kviečiame praleisti popietę drauge!

Užsiėmimo kaina 4 Eur.

Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba (85) 279 1287.

-----

ETNO vaikams - tai etnokultūros studija, kur kiekvieną antradienį 15-17 val. Vilniaus etninės kultūros centre laukiami visi 7-13 metų vaikai. Būrelio metu mažieji ne tik susipažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.