Piešinių konkurso „Mano pasaka“ nugalėtojai

Aukštesnė kategorija: LT
Peržiūros: 3296
Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi

3-6 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Kajus Silvestravičius, 6 m., Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija, mokytoja Jolanta Šedovienė;
  • Kajus Gintvainis, 5 m., Vilniaus lopšelis – darželis “Rūta”, auklėtojos Aida Kaunienė, Rima Kamandulytė;
  • Paula Vygantė, 6 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Aretė Rutkauskaitė, 4 m., lopšelis – darželis “Obelėlė”, auklėtoja Aušra Steikūnienė;
    Adrija Lencevičiūtė, 3 m., Mažeikių r. Tirkšlių darželis „Giliukas“, mokytoja Algita Rūdienė.

DIPLOMANTAI:

  • Rasius Ročka, 5 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Dominyka Taraškevič, 6 m., Vilniaus lopšelis-darželis „Vėrinėlis“, auklėtoja Krystyna Podliackaja;
  • Edgaras Tiukša, 5 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Vilnelė“, auklėtoja A. Stasė;
  • Austėja Jakštaitė, 4 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Gabijėlė“, auklėtoja Kristina Baužienė.

7-10 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Marija Mickutė, 7 m., Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija, mokytoja Rasa Bulikienė;
  • Smiltė Survilaitė, 10 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Matas Maročkinas, 9 m., Vilniaus „Genio“ pradinė mokykla, mokytoja Dovilė Sabaliauskienė;
  • Ana Lukrecija Čekauskaitė, 7 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Rūta“, mokytojos Aida Kaunienė, Rima Kamendulytė;
  • Danielė Astravaitė, 7 m., Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija, mokytoja Jūratė Petrauskienė.

DIPLOMANTAI:

  • Smiltė Šetikaitė, 7 m., Vilniaus lopšelis – darželis „Rūta“, auklėtoja Ana Varkauskienė;
  • Aistė Stankevičiūtė, 7 m., Lazdijų rajono savivaldybės Veisiejų Sigito Gedos gimnazija, mokytoja Rita Kulakauskienė;
  • Emilija Rusecka, 10 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė.

11-14 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Marius Uktveris, 13 m., Vilniaus Bernardinų bažnyčios giedojimo mokyklos dailės studija, mokytoja Lina Ringelienė;
  • Reda Sindaravičiūtė, 12 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, mokytoja Laima Bazienė;
  • Augustė Skripkaitė, 13 m., Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla, mokytoja Eglė Smirnovienė;
  • Ieva Šiaudvytytė, 12 m., Vilniaus Gabijos gimnazija, mokytoja Laima Bazienė;
  • Rovena Karvelytė, 11 m., Vievio meno mokykla, mokytojas Augenis Kasputis;
  • Levko Kinga, 12 m., Mostiškių mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Elžbieta Galinskaja.

DIPLOMANTAI:

  • Nora Bulbukaitė, 11 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė;
  • Ugnė Bilvinaitė, 12 m., Raseinių meno mokykla Ariogalos filialas, mokytoja Kristina Grockytė;
  • Aura Matiukaitė, 13 m., Vilniaus Simono Daukanto progimnazija, mokytoja Danutė Danevičienė.

15-18 metų amžiaus grupėje

LAUREATAI:

  • Dovilė Maknytė, 18 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė;
  • Renata Mačionytė, 17 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė;
  • Raminta Leonavičiūtė, 15 m., Marijampolės moksleivių kūrybos centras, Taikomųjų menų būrelis, vadovė Jūratė Lingienė;
  • Ugnė Rupinskaitė, 16 m., Vilniaus senvagės gimnazija, mokytoja Daiva Sasnauskienė.

DIPLOMANTAI:

  • Anastazija Palevič, 15 m., Mostiškių mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Elžbieta Galinskaja.
  • Sabina Aleksandrovič, 16 m., Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, mokytoja Vaida Andrašiūnaitė.