Dienos stovykla „Vasara su tradicine kultūra“

Stovykla

Vilniaus etninės kultūros centre liepos 11-15 d. laukiame 8-12 m. mokinių, kurie nori ne tik susipažinti su etnine kultūra, bet ir linksmai bei turiningai praleisti atostogų dienas drauge su savo bendraamžiais.

Kiekvieną dieną vaikų laukia daug užsiėmimų ir įsimintinų akimirkų. Dienotvarkėje įvairios veiklos – muzikavimas tradiciniais instrumentais, supažindinimas su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, Lietuvos etnografiniais regionais, tradiciniais žaidimais ir dainomis, tradiciniais amatais (žvakių liejimas, pynimas iš vytelių, vėlimas, lipdymas iš molio), kūrybinės užduotys, muziejų lankymas, dalyvavimas edukacinėse programose.

              

Dienos struktūra

09.30-10.30 Vaikai renkasi centre. Rytinė mankšta, žaidimai.

10.30 – 12.30 Užsiėmimai pagal dienos temą ir programą.

12.30 – 13.30 Pietūs.

13.30 – 16.00 Užsiėmimai pagal dienos temą ir programą.

16.00 – 17.00 Dienos aptarimas, laukiame tėvelių.

 

Dienos stovyklos kaina 70 EUR.
Informacija apie apmokėjimo tvarką atsiunčiama užpildžius registracijos formą.

Dienos stovyklos metu maitinimas numatytas 1 kartą per dieną (pietūs „Buen Apetito“, Šermukšnių g. 4A), vaikai taip pat gali atsinešti užkandžių, vaišinsime arbata.

Atvykus į stovyklą būtina pristatyti sveikatos pažymą arba jos kopiją.

Maksimalus dalyvių skaičius – 20 (organizatoriai pasilieka teisę atšaukti stovyklą, jei nesusirinks bent 15 norinčių dalyvauti).

Informacija tel. 8 5 279 1287 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

REGISTRACIJOS ANKETA