Lapkričio mėnesio renginiai Vilniaus etninės kultūros centre

DSC 6181 mLapkričio mėnuo Vilniaus etninės kultūros centre gausus renginių ir praktinių užsiėmimų. Tarp jų yra ir suaugusiems, ir vaikams skirtų dirbtuvių, kuriose kviečiame jaukiai ir turiningai praleisti ilgus rudens vakarus.

16 d. 18 val. renginio „ETNO vaikams. Beraštės juostos“ dalyviai susipažins su nesudėtinga audimo skieteliu technika ir nusiaus beraštę juostelę.

18 d. 18 val. kviečiame pažinti ir patirti polifoninio giedojimo tradiciją bei pajausti muzikinį sutarimą giedant sutartines: Sutartinių vakarai.

19, 23 d. 18 val. vyks Kūrybinės keramikos dirbtuvės, kuriose laukiami tiek pradedantys, tiek jau ne pirmą kartą su moliu dirbantys dalyviai; čia galima įgyvendinti savo kūrybines idėjas ar, padedant lektorei, imtis lipdymo nuo pirmųjų žingsnių.

20 d. 10–13 val. kviečiame vaikus turiningai praleisti šeštadienį „ETNO mokyklėlėje“! Susitikimo metu vaikai gamins kalėdinius žaisliukus ir karpinius, pasivaržys ETNO protmūšyje bei žais kitus žaidimus.

29 d. 18 val. Advento vainiko dirbtuvėse bus galima susikurti Kalėdų laukimo simbolį – advento vainiką, kuris bus pinamas iš visžalių augalų ir kitų gamtinių medžiagų. Dirbtuvių dalyviai taip pat sužinos apie advento tradicijas, vainiko kilmę bei prasmę.

Lapkričio 30 d. – gruodžio 1 d. vyks nuotolinis kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Kalendorinės lietuvių šventės: Žiemos šventės“, kuris skirtas visiems, besidomintiems etnine kultūra, tradicijomis, papročiais.


Norint dalyvauti renginiuose, būtina turėti Galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą.

Bilietais į renginius prekiaujama Paysera Tickets sistemoje.