Išleistas namų teatro rinkinys „Mūsų sakmės“

Ms sakms 6Dar vienu įgyvendintu projektu pasipildė mūsų leidinių skiltis – dienos šviesą išvydo namų teatro rinkinys „Mūsų sakmės“!

Šis leidinys, ugdantis vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę bei skatinantis visą šeimą turiningai praleisti laiką, skirtas per žaidimą patirti vieną įdomiausių pasakojamosios tautosakos žanrų – sakmes.

Leidinyje supažindinama su etiologinėmis, arba pasaulio sukūrimo, sakmėmis, kurios pamoko ar paaiškina Žemės, gamtos reiškinių, objektų, paukščių, gyvūnų, jų ypatybių kilmę ar žmogaus santykius su mitinio pasaulio būtybėmis.

Namų teatro rinkinį sudaro spalvingai iliustruota sakmių knyga, popierinės personažų figūros ir išlankstomoji scena, kurioje pačių rankomis iškirpti ir sukonstruoti perskaitytų kūrinių veikėjai atgyja ir atkartoja sakmėse aprašytus įvykius.

Be kita ko, leidinyje sakmės ir instrukcijos pateikiamos ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis, tad į nepaprastą nuotykį pakviesti bei su lietuvių tautosaka supažindinti galima ir platesnę visuomenės dalį.

Projekto įgyvendinimui vadovavo Vilma Žukauskienė ir Loreta Stoliarovienė. Iliustracijas, dizainą, aprašymus ir instrukcijas kūrė bei maketavimo darbus atliko Edita Namajūnienė. Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Leidinį įsigyti galima mūsų elektroninėje parduotuvėje.

IMG 0458