Kviečiame į kalėdinį koncertą „Vidury lauko grūšelė“

900x600 100Gruodžio 19 d. 15 val. kviečiame į Vilniaus rotušėje vyksiantį kalėdinį koncertą, skirtą padėkoti visiems kartu buvusiems bičiuliams, rėmėjams ir lankytojams už dar vienerius iššūkių ir įspūdžių kupinus metus.

Šventinę nuotaiką šiemet kurs „Vilko pupos“ – tai šeši patyrę folkloro atlikėjai, daug metų dainuojantys ir grojantys lietuvių liaudies muziką ir patys gaminantys muzikos instrumentus. 2015 m. susibūrusi grupė kuria savitas lietuvių liaudies dainų bei sutartinių interpretacijas, paįvairindama jas tradiciniais ir neįprastais instrumentiniais akordais.

Koncerte „Vidury lauko grūšelė“ skambės ramios, meditacinės kompozicijos, paremtos advento-Kalėdų laikotarpio dainomis, sutartinėmis.

Dalyvavimas koncerte nemokamas, tačiau į jį bus įleidžiami tik žiūrovai, turintys Galimybių pasą ir renginio bilietą, kurį galima įsigyti užsiregistravus:

 

Renginys bus filmuojamas, tad koncertą bus galima stebėti ir internetu. Tiesioginė transliacija vyks Vilniaus etninės kultūros centro Facebook puslapyje.


Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, jog lankytojai gali būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, patalpintuose socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse.