Kūrybinės keramikos dirbtuvės birželio mėnesį

keramikos dirbtuvesBirželio 7, 22 dienomis 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre laukiame visų norinčių išbandyti jėgas keramikos dirbtuvėse.

Pažintis su įvairiomis keramikos technikomis, galimybė pasinerti į kūrybinį procesą lipdant ir glazūruojant savo rankomis kurtus dirbinius – visa tai kas mėnesį siūlo Vilniaus etninės kultūros centras.

Keramika – raminantis, kūrybiškas darbas su moliu, vienas seniausių amatų ir meno formų. Iš žemės išgaunama medžiaga savo plastiškumu suteikia galimybę iš beformės masės sukurti įvairius gaminius – nuo kasdieniškų buityje naudojamų daiktų iki meno dirbinių.
Užsiėmimus veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu. Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir pažindinasi ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint darbą ir nulipdyti, ir glazūruoti, reikalingi bent du užsiėmimai, tarp kurių būtų 10 dienų laikotarpis, per kurį dirbinys išdžiovinamas ir išdegamas.
Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.

Bilietus galima įsigyti Paysera bilietų sistemoje.