ETNO ketvirtadienis. Margučių marginimas

2016 03 17 Marguciu marginimas 800x450Kovo 17 d. 18 val. Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34) ETNO ketvirtadienis kvepės ir lašės vašku, liesis ir mirgės spalvų gausa, nes ruošimės Velykoms, kurios šiemet ankstyvos! Tradiciniais raštais ir ornamentais vašku marginsime kiaušinius, gurkšnosime „Etno arbatą” ir lauksime Velykų. Su savimi reikia turėti kiaušinių tiek, kiek pajėgsite numarginti per porą valandų

Vietų skaičius labai ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 5 279 1287. Dalyvių amžius 15+

Registracija patvirtinama tik gavus pavedimą už užsiėmimą į Vilniaus etninės kultūros centro sąskaitą SEB banke LT81 7044 0600 0150 3013, mokėjimo paskirtis – „Kovo 17 d. Etno ketvirtadienis“. Užsiėmimo kaina 4 Eur.

______________________

„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etno kiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.