ETNO ketvirtadienis. Telefono dėkliuko gamyba

dėkliukaiLapkričio 24 d. 18 val. kviečiame į jaukų ir šiltą Etno ketvirtadienio užsiėmimą ir išmokti pasigaminti telefono dėkliukus iš veltinio. Tai nesudėtingi, tačiau dailūs darbeliai, kuriais galėsite apdovanoti savo artimuosius švenčių metu.

Kaip visuomet maloniai laukiame Jūsų Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34). Kvapnia arbata vaišins mūsų draugai -Jūsų ETNO arbata.

Vietų skaičius labai ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA (registracijos forma)
arba tel. 8 5 279 1287

„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.

„ETNO ketvirtadienis“ – tai galimybė įvairaus amžiaus ir profesijų žmonėms, kurie domisi ar dar tik nori atrasti etninę kultūrą, susipažinti su ja įvairių seminarų, diskusijų, etno kino peržiūrų, pasidainavimų, pasigrojimų ar dirbtuvėlių metu. Per užsiėmimus, gerdami lietuviškų žolelių arbatą, dainuojame liaudies dainas, grojame tradiciniais ir „šiuolaikiniais“ muzikos instrumentais, mezgame riešines, vejame juostas, gaminame kalėdinius žaisliukus ir Užgavėnių kaukes, marginame velykinius kiaušinius, žiūrime etno kiną, klausomės paskaitų ir įvairiausių pasakojimų, atsižvelgdami tiek į dalyvių poreikius, tiek į natūralų gamtos ciklą, kalendorines šventes.