ETNO ketvirtadienis. Patriotinių dainų pasidainavimų vakaras

Patriotinės dainos mažasVasario 14 d. 18 val. kviečiame dainingai sutikti 101-ąjį Lietuvos gimtadienį. Artėjant Valstybės atkūrimo dienai kviečiame į ETNO ketvirtadienio užsiėmimą, kuriame dainuosime patriotines dainas. 

Užsiėmimo dalyviai turės galimybę išmokti lietuvių liaudies dainų, kuriose atsiskleidžia didžiulė meilė savo kraštui, istorijai, žmonėms. Dainuodami semsimės įkvėpimo iš praeities, grožėsimės Lietuva ir džiaugsimės esą lietuviai. 

Jeigu turite savo mėgstamų patriotinių dainų, raginame užsiėmimo metu jomis pasidalinti su kitais dainininkais!

Užsiėmimas nemokamas.
Trukmė: 2 val.

Kadangi vietų skaičius ribotas, maloniai prašome registruotis iš anksto.

REGISTRACIJA

- - -
„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.
Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.