Kviečiame šeimas į dienos stovyklą!

Tilingu talangu InTegra HouseRugpjūčio 27 dieną organizuojama dienos stovykla šeimoms „Tilingu talangu“, kurios tikslas – suburti į bendrystę žmones, norinčius geriau pažinti etninę kultūrą, išbandyti tradicinius amatus, praleisti laiką dainuojant, šokant, žaidžiant, vakarojant.

Stovyklos programoje – įvairūs kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai, amatų dirbtuvės, paskaita apie žolininkystę, folkloras, žaidimai ir kitos veiklos, padėsiančios ne tik atitrūkti nuo miesto šurmulio, bet ir susipažinti ar iš naujo atrasti etninės kultūros vertybes.

Čia laukiamos tiek šeimos su vaikais, tiek pavieniai žmonės, norintys turiningai praleisti šeštadienį jaukiame bendraminčių rate.

Stovykla vyks kūrybos ir sąmoningumo namuose „inTegra House“ – natūralios gamtos ir architektūros oazėje, įsikūrusioje vaizdingoje vietoje, kuri nutolusi nuo Vilniaus vos 50 km (Ežero g. 16, Subartėnų km., Elektrėnų sav.).

PROGRAMA

10.00 Stovyklos atidarymas
10.30–18.00 veiks vaikų kampelis
10.30 AMATŲ DIRBTUVĖS
▹ Šiaudinių sodų rišimas / Žvakių liejimas / Karpiniai
▹ Juostų vijimas / pynimas
▹ Keramika
13.00 Pietūs
14.00 AMATŲ DIRBTUVĖS
▹ Šiaudinių sodų rišimas / Žvakių liejimas / Karpiniai
▹ Juostų vijimas / pynimas
▹ Keramika
16.00 ETNO protmūšis
17.00
▹ „Vaistažolės – vaistas ir maistas“ – žolininko Mariaus Lasinsko paskaita
▹ Lietuvių liaudies žaidimai ir pramogos (vaikams)
18.00 Vakaronė su tradiciniais šokiais ir dainomis

Vilniaus etninės kultūros centras, šiemet minintis savo 30-mečio sukaktį, stovyklos užsiėmimus dovanoja nemokamai. Iš dalyvių imamas tik simbolinis mokestis, kuris padengs ir pietų išlaidas: suaugusiajam – 20 €, vaikams iki 14 m. – 10 € (vaikams iki 2 m. nemokamai).

Bilietais prekiaujama Paysera bilietų sistemoje.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. (8 5) 279 1287.