Šių metų „Folkloro dažnių“ ciklą uždarys Vilniaus miesto folkloro ansamblis „Virvytė“

Folkloro ansamblis „Virvytė“ scenojeGruodžio 6 d. 18 val. LMTA Balkono teatre vyks šiemet jau paskutiniųjų „Folkloro dažnių“ filmavimas. Išskirtinių koncertų ciklą uždarys Vilniaus šeimų folkloro ansamblis „Virvytė“ (vad. Loreta Sungailienė).

Paskutinįjį, adventinio laukimo kupiną „Folkloro dažnių“ koncertą žiūrovus kviečiame stebėti nemokamai!

Filmavimų metu šeimyniškasis kolektyvas pristatys programą „Metai su „Virvyte“. Joje skambėsiančias tradicines dainas iš įvairių ansamblio teminių programų dainininkai, šokėjai ir muzikantai tarsi karolėlius suvers į visų metų vėrinį bei atskleis svarbiausius žmogaus gyvenimo momentus.

Koncerto klausytojai kartu su „Virvyte“ keliaus metų ratu – išvys Sekminių berželius, skambius gegužinių pasidainavimus bei pasišokimus, vasaros naktigones, Vėlinių rimtį ir adventinį laukimą bei atgimimą. Programoje taip pat atsispindės žmogaus gyvenimo ciklas – nuo vaikystės, jaunystės iki brandos.

Dainas atliks ne tik visas gausus šeimyninis kolektyvas, bet ir įvairios jo grupės – moterų, vyrų, trio ir pan.
Didžioji dalis įprasto kolektyvo repertuaro – iš Žemaitijos regiono, tad ir „Folkloro dažnių“ koncerte jų bus gausiausia. Dainų programą paįvairins kūriniai, atliekami kolektyvo instrumentinės grupės bei šeimyninių duetų, ir keletas tradicinių šokių.

Vilniaus etninės kultūros centro 30-ojo gimtadienio proga rengiamas koncertų ciklas „Folkloro dažniai“ kviečia susipažinti su įvairiomis Vilniaus miesto folkloro grupėmis. Tai erdvė folkloro atlikėjams skleistis, prisistatyti, būti matomiems ir išgirstiems. Koncertai filmuojami ir įrašomi profesionalioje garso įrašų studijoje, dalyvaujant nedideliam žiūrovų skaičiui.

Koncerto vaizdo įrašo premjera socialiniuose tinkluose vyks gruodžio 15 d. 18 val.

Nemokamus bilietus įsigyti galite sistemoje Paysera Tickets.

Renginys gali būti fotografuojamas ir filmuojamas, o užfiksuota medžiaga viešinama.