Lydžiu laide. Vėlinių laikotarpio muzikinio folkloro koncertas

 NJS7135mažLapkričio 7 d. 14 val. kviečiame paklausyti Vėlinių laikotarpio muzikinio folkloro – tilto, jungiančio du priešingus polius: gyvenimą ir mirtį.

Vėlyvas ruduo – toks laikas, kuomet pati gamta kviečia nurimti, susitelkti į savo vidų, daugiau mąstyti apie gyvenimo ir mirties santykį. Vėlinių laikotarpiui priskiriamos senosios lietuvių liaudies dainos apie šeimos, našlaičių, tragiškų įvykių temas. Tai dainos, kuriose apdainuojama mirtis, netektis, gyvųjų ir mirusiųjų santykiai. Jas dainuojant ir jų klausantis, tarsi išgyvenamas buvimas drauge su mirusiais artimaisiais, atskleidžiamas jų ilgesys.

Koncertinę programą „Lydžiu laide“ atliks folkloro ansamblis „Labingis“ (vadovė Milda Ričkutė). Renginys vyks viešbučio „Domus Maria“ Didžiojoje salėje (Aušros vartų g. 12).

Norintiems dalyvauti renginyje būtina turėti Galimybių pasą ar jį atitinkantį dokumentą.

Renginys nemokamas, tačiau į jį įleidžiami tik užsiregistravę žiūrovai, turintys renginio bilietą, kurį įsigyti galima čia:

 

Renginio dalyvių prašome dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones bei laikytis saugaus atstumo.

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, jog jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti socialiniuose tinkluose ar kitose žiniasklaidos priemonėse.