Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ Vilniaus ratas

Konkurso „Tramtatulis“ logotipasSkambiausiu pavasario šaukliu kasmet tampa kuoduotasis paukštelis, ir šiemet kviečiąs mažuosius ir jaunuosius dainininkus, muzikantus bei pasakotojus dalyvauti Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurse „Tramtatulis“! Kovo 16 d. vyks jau dešimtą kartą rengiamo konkurso Vilniaus ratas, kurį šiemet organizuoja Vilniaus etninės kultūros centras.

Plačiau

55-metį švenčiantis „Ratilio“ koncerte „Folkloro dažniai“ pristatys etnografinių regionų tradicijas

Šokėjai su tautiniais kostiumais scenojeSpalio 19 d. 19 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Balkono teatre vyks aštuntasis renginių ciklo „Folkloro dažniai“ koncertas, kuriame pasirodys Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“. Šis koncertas taps įžanga į seniausio Lietuvoje folkloro kolektyvo 55-ąjį jubiliejų ir nutapys muzikinius etnografinių regionų tradicijų paveikslus.

Plačiau

Prie „Folkloro dažnių“ mikrofonų ukrainiečių folkloro grupė „US Orchestra“

Muzikantai su būgneliu ir smuikais sėdi ant sofosRugsėjo 30 d. 19 val. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos inovacijų studijų centre vyks septintasis renginių ciklo „Folkloro dažniai“ koncertas, kuriame pasirodys ukrainiečių tradicinės instrumentinės muzikos virtuozai – folkloro grupė „US Orchestra“ iš Kyjivo. Koncertas kvies atkreipti dėmesį į karo niokojamos Ukrainos etninę kultūrą, atsidūrusią didžiuliame pavojuje.

Plačiau