Etnokultūros studija vaikams

ETNO VAIKAMS

Nuo rugsėjo 27 d. Vilniaus etninės kultūros centras kviečia 7-12 metų vaikus lankyti neformaliojo švietimo programą Etnokultūros studija.

Būrelis yra skirtas 7-13 metų vaikams, kurie nori ne tik susipažinti su etnine kultūra, bet ir linksmai praleisti  popietes su bendraamžiais. Šio būrelio metu vaikai turės galimybę išmokti tradicinių lietuvių liaudies dainų, ratelių, žaidimų, pasidaryti nesudėtingų liaudies instrumentų (šiaudinių birbynių, skudučių, ūžlių), iš arčiau susipažinti su pasakojamąja bei smulkiąja tautosaka, nagrinėti Lietuvos etnografinius regionus, gamintis natūralaus bičių vaško žvakes, analizuoti senovinius lietuviškus simbolius, ženklus bei ornamentus, o susipažinę su kalendorinėmis šventėmis pasigaminti Kalėdų žaisliukus bei Užgavėnių kaukes.


Užsiėmimai vyks Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34), kiekvieną antradienį 15 val. Užsiėmimo trukmė - 2 val.

Tikimės, kad ir šiais mokslo metais, programa bus akredituota Vilniaus miesto savivaldybės, todėl užsiėmimai bus finansuojami neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšomis (15 EUR). Papildomai mokėti nieko nereikės.

Pageidaujantys programoje gali dalyvauti ir savo lėšomis.

Norintys registruotis, turėtų užpildyti elektroninę registracijos formą.
Smulkiau apie numatomas  būrelio veiklas skaitykite čia.

Praėjusių mokslo metų užsiėmimų akimirkos Facebook paskyroje.