ETNO ketvirtadienis. Velykos kiaušinių marginimas vašku

20160317 184233

Kovo 22 d. 18.00 val. kviečia Velykoms skirtas ETNO ketvirtadienis!

 

Kiaušinis – amžino gyvybės rato, gyvybės atsiradimo, derlingumo simbolis, o kiaušinio marginimas įvairiais raštais ir spalvomis turėjo magišką reikšmę, prognozuojančią ateinančius metus.

Kviečiame išmokti kiaušinius marginti natūraliu bičių vašku.

 

Užsiėmimo metu dalyviai galės nusimarginti po 2 kiaušinius, o jei norite marginti daugiau, kviečiame papildomai atsinešti kietai virtų kiaušinių.

 

Data ir laikas: kovo 22 d. 18.00 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 4 €
Dalyvių amžius: 12+

Vietų skaičius labai ribotas, todėl būtina išankstinė registracija.
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/xRwc5k6LfxdgyRko2

 

Kaip visuomet, laukiame Jūsų Vilniaus etninės kultūros centre, Pamėnkalnio g. 34.
Užsiėmimų metu dalyvius vaišiname arbata, kurią dovanoja mūsų draugai ETNO arbata.

Detalesnė informacija el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287 arba www.etno.lt

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.
Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.