ETNO ketvirtadienis. Susitikimas su žolininke Giedre Radzevičiūte

rsz žolės2

Vis labiau šylant orams ir žaliuojant gamtai, kviečiame į žolininkės, „Sveikatos žinių centro“ steigėjos Giedrės Radzevičiūtės paskaitą tema „Be kokių žolynų neįsivaizduojami kiekvieni namai?“

Susitikimo metu žolininkė papasakos apie įvairius žolynus, sužinosite vaistinių augalų rinkimo, džiovinimo, saugojimo subtilybes. Žinoma, Giedrė Radzevičiūtė pasidalins ir praktiniais patarimais iš žolininkystės veiklos kasdienybės.

Giedrė Radzevičiūtė žolininkystės veikla užsiima Ukmergės rajone, Šimaičių k. Jos vienkiemį supa Berzgainių piliakalnis, Krapės upelis. Giedrė augina per 30 rūšių vaistinių, aromatinių augalų arbatoms, iš natūralių pievų surenka per 20 rūšių vaistinių žolelių, gamina žolelių mišinius. Kaip sako pati Giedrė, žolininkystė nėra verslas, tai greičiau žolininko begalinis noras susilieti su gamta ir ją gebėti pajausti ir suprasti.

Po paskaitos vyks arbatos degustacija, veiks žolynų turgelis.


Data ir laikas: gegužės 17 d. 18 val.
Trukmė: iki 2 val.
Kaina: 4 €

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/LCz2gW4KIghiGoy92

 

Kaip visuomet, laukiame Jūsų Vilniaus etninės kultūros centre, Pamėnkalnio g. 34.

Detalesnė informacija el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287 arba www.etno.lt


- - -
„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.
Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.