ETNO ketvirtadienis. Užrašų knygutės su tradiciniais raštais

Užrašų knygutės su tradiciniais raštaisUžrašų knygutė – tai įkvėpimo ir idėjų generavimo įrankis, puiki Kalėdinė dovana draugams ar tiesiog sau. O sukurta savomis rankomis bei papuošta protėvių naudotais simboliais, ji tampa dar ypatingesniu objektu. Tad ateik ir pasigamink kažką unikalaus!

Dirbtuvės vyks gruodžio 20 d. 18 val. Užsiėmimo dalyviai turės galimybę susirišti užrašų knygutes, o jų viršelius išpiešti tradiciniais raštais. Pažvelgsime ne tik į mūsų protėvių naudotus simbolius, bet ir pakalbėsime apie jų panašumus su kitų pasaulio tautų naudotais raštais. Remiantis pateiktų pavyzdžių motyvais, dalyviai galės išmarginti viršelius savo pasirinktu būdu.

Visomis medžiagomis ir įrankiais bus pasirūpinta, belieka su savimi atsinešti keletą idėjų ir nusiteikimo. O jei turite savo mėgstamą popierių ar piešimo priemonę, žinoma, taip pat galite juos turėti su savimi.

Dirbtuves ves Liucija Dervinytė, viena iš Ideas Block kūrybinės erdvės įkūrėjų, menininkė ir dizainerė, Liucija Textiles bei IdeaCycle gaminių kūrėja.

Dalyvių amžius: nuo 12 m.
Trukmė: iki 2 val.
Kaina: 6 €

REGISTRACIJOS FORMA

 

Kaip visuomet, laukiame Jūsų Vilniaus etninės kultūros centre, Pamėnkalnio g. 34.

Detalesnė informacija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287.

 

- - -
„ETNO ketvirtadienis“ – tai užsiėmimai, kurių tikslas skatinti tradicinės dvasinės ir materialinės kultūros prieinamumą, pažinimą ir tęsimą bei parodyti tradicinės kultūros įvairovę, jos pritaikymo ir interpretacijos galimybes, gausinti žmonių, besidominančių etnine kultūra, bendruomenę.
Šiais užsiėmimais norime priartinti tradicinę kultūrą visiems, norintiems ją pažinti, tad jie vyksta vakare, kai baigiasi dienos darbai. Tai galimybė vienoje vietoje susitikti skirtingo amžiaus ir skirtingo patyrimo žmonėms bei pasidalinti savo patirtimi ir turimomis žiniomis.