Edukacinės dirbtuvės. Dėmesio! Kuria vaikai.

kuria vaikai

 

Vilniaus etninės kultūros centras prisijungė prie iniciatyvos „Dėmesio! Kuria vaikai“ ir kviečia švęsti tarptautinę vaikų gynimo dieną! 

 

Šia proga, birželio 1-ąją dieną, mūsų centre (Pamėnkalnio g. 34) veiks žvakių liejimo dirbtuvės: 

12:00 - 13:00 val.

14:00 - 15:00 val.

Žvakių liejimas – tradicinis amatas, kuriuo seniau užsiimdavo tik nedaugelis, dažniausiai moterys ir vaikai. Senovėje žvakė buvo nepakeičiamas ir labai branginamas šviesos šaltinis. Tikėta, kad vaško žvakės padeda apsisaugoti nuo ligų ir kitokių nelaimių.

Užsiėmimo metu kiekvienas galės pasidaryti rankų darbo vaškinę žvakę iš natūralaus bičių vaško.

Dalyvavimas užsiėmimuose nemokamas, tačiau vietų skaičius labai ribotas, todėl būtina išankstinė REGISTRACIJA. 

Dalyvių amžius: 7+
Trukmė: 1 val.

Detalesnė informacija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. 8 5 279 1287 

-------------------------------------------------------------------------------------
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga įdomiausios Vilniaus kultūros vietos sveikina visus vaikus ir plačiai atveria duris, ragindamos ne tik pamatyti, bet ir išbandyti daugybę veiklų patiems. Muziejai, bibliotekos, meno centrai – net 11 Vilniaus kultūros organizacijų kviečia Jus ir žada – nuobodu tikrai nebus!

Nuo animacijos iki poezijos, nuo origamio iki elektrainių, nuo lietuvių tautodailės iki indiškų raštų, nuo emocinio intelekto iki Vilniaus geto slėptuvių… Įvairūs edukaciniai užsiėmimai lauks vaikų nuo 0 iki 18 metų. Kartu kviečiame ir tėvelius – domėtis, susidomėti ir, žinoma, džiaugtis su vaikais kartu.

Visi užsiėmimai nemokami.

Užsiėmimai vyks Vilniaus centre, Naujojoje Vilnioje, Trakų Vokėje.

Veiklų sąrašas, žemėlapis, registracija ir dar daugiau – https://dienavaikams.lt.

Nepramiegokie – vietų skaičius ribotas!