ŠIAUDO MAGIJA: PRADEDAMA REGISTRACIJA NORINTIEMS MOKYTIS

Tarptautinis šiaudų meno festivalis „Šiaudo magija” kviečia registruotis visus norinčius išmokti įvairių šiaudų meno technikų!iaudo magija festivalis logo RGB 300dpi

Data: Liepos 22-27, 2019

Vieta: Festivalio kūrybinės dirbtuvės vyks Nacionaliniame lankytojų centre, inTegra House. Festivalio dalyviai bus apgyvendinami Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos bendrabutyje. Maitinimas organizuojamas menų mokykloje, restorane „Barkodas”ir kt. (žr. programą).

 

Detali festivalio renginių PROGRAMA. Programa gali nežymiai kisti.

Kaina: Mokama suma priklauso nuo pasirinktų festivalio dienų. Į skelbiamas kainas įskaičiuotas maitinimas 3 kartus per dieną, kultūrinė programa, dirbtuvės, paskaitos, koncertai, transportas:

  • Liepos 22 d. (pirmadienis) 45,00€
  • Liepos 23 d. (antradienis) 37,50 €
  • Liepos 24 d. (trečiadienis) 52,50 €
  • Liepos 25 d. (ketvirtadienis) 45,00 €
  • Liepos 26 d. (penktadienis) 60,00 €
  • Liepos 27 d. (šeštadienis) 30,00 €

Išsami informacija apie kainas, apgyvendinimo, maitinimo sąlygas bei kt. – FESTIVALIO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS.

Šiaudų meno festivalis – tarptautinis renginys, tradiciškai kas dvejus metus organizuojamas vis kitoje šalyje. 2019 metais įvairių šiaudo amatų entuziastai, meistrai ir mėgėjai renkasi Vilniuje. Festivalyje dalyvaus šiaudų meno meistrai iš Baltarusijos, Estijos, Japonijos, JAV, Kinijos, Latvijos, Lietuvos, Nyderlandų, Serbijos, Šveicarijos, Ukrainos ir Vengrijos!

Festivalio dalyviai ne tik dalyvaus šiaudo amatų dirbtuvėse, bet ir keliaus po Lietuvą, klausys paskaitų, žiūrės dokumentinius filmus ir dalyvaus ekskursijose. Festivalyje dalyvauja virš 40 lietuvių ir užsienio tautodailininkų bei menininkų, dirbinančių įvairius šiaudo gaminius: sodus, aplikacijas, paveikslus, papuošalus, suvenyrus, vėduokles, gėles, kepures, ir pan.

Lietuvių meistrai ves praktinius seminarus, kurių metu dalyviai susipažins ir patys išmėgins įvairius tradicinių sodų bei kitų šiaudų meno kūrinių rišimo būdus. Bus mokomasi rišti ir sodų puošybos elementus: paukštelius, saulutes, angeliukus ir kt., kurie gali būti traktuojami ir kaip atskiri dirbiniai.

Į festivalį kviečiami registruotis visi norintys iš arčiau susipažinti su unikaliomis rankdarbių technikomis, pasimokyti įvairių amatų, išbandyti save subtiliuose menuose bei pažinti šiaudų meno tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje!

Registracija vyks iki liepos 6 d., tačiau vietų skaičius labai ribotas, todėl kviečiame suskubti registruotis! REGISTRACIJOS FORMA

Festivalio koordinatorė

Eglė Česnakavičiūtė

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. Nr. +370 5 279 1287