Mažylių popietės renginys patiems mažiausiems ir tėveliams

Ir vėl kviečiame tėvelius su mažaisiais į jiems skirtas popietes, kurių metu mamos ir tėčiai su etnomuzikologe Lijana Šarkaite-Viluma mokysis tradicinių lopšinių ir žaidinimų!

 

2012 05 27 074aLijana Šarkaitė-Viluma – etnomuzikologė, folkloro ansamblio „Laukis“ vadovė, auginanti du vaikus. Lijana kviesdama mamas į šį renginį, apie lopšinių poveikį savo vaikams sako, kad „vyresnėlė iš lopšinių ir žaidinimų amžiaus jau išaugo, o mažasis be pasakų ir lopšinių neužmiega iki šiol. Šiuo metu, būdamas jau ketverių, neretai suirzęs ir verkdamas prieš miegą išlemena – „Noriu Liūlia“! Ir dainuoju kol užmiega:

Liūlia liūlia, sūnutis mana, liūlia.

Liūlia liūlia, baltus dobiłėlis, liūlia.

Liūlia liūlia, vaikutis mana liūlia.

Liūlia liūlia, baltus karvełėlis, liūlia.

Liūlia liūlia, žalioja vytela, liūlia.

Liūlia liūlia, sakuołėlis mana, liūlia.

Liūlia liūlia liūlia...

Tad lopšinės vaikui suteikia begalinį ramybės ir saugumo jausmą. Pavargusiam, suirzusiam vaikui prieš miegą kartais tereikia tik uždainuoti...“


Veikla skirta tėvams ir mažyliams nuo 6 mėn. iki 3 metų. Jokia išankstinė dainavimo patirtis nereikalinga, reikia tik noro. Tikimės, kad užsiėmimus lankysite reguliariai, tačiau jei nepavyksta, galima ateiti ir ne kiekvieną penktadienį, o pasirinktinai. Mokama kiekvieno užsiėmimo metu.

Užsiėmimo trukmė 50 min., kaina – 5 Eur.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34, Vilnius) Būtina išankstinė REGISTRACIJA prieš pirmąjį apsilankymą.

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. 8 5 279 1287