ETNO vaikams. Juostų vijimas

Su rudeniu grįžta ir tradiciniai užsiėmimai vaikams. Jau rugsėjo 27 d. 17 val. kviečiame į juostų vijimo dirbtuves!

 Vijimas medinėmis lentelėmis – vienas seniausių juostų audimo būdų, pasižymintis spalvų ir raštų gausa bei reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės. Užsiėmimo metu vaikai sužinos apie tradicinius vytinių juostų raštus, kaip nusipiešti norimą juostos raštą ir tinkamai suverti siūlus į kaladėles, nusivys po juostelę.

Užsiėmimui reikalingos priemonės į kainą įskaičiuotos.

Užsiėmime laukiame tiek mažųjų dalyvių, tiek tėvelių, jei jie taip pat nori mokytis juostų vijimo.  Vaikus užsiėmime galima palikti ir vienus.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija.

REGISTRACIJA čia.

Trukmė: 2 val.

Dalyvių amžius: 7 +

Trukmė: 2 val.

Kaina: 6 €

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. 8 5 279 1287

***

ETNO vaikams – tai vieta, kur susitinka vaikai, norintys turiningai praleisti popietes. Čia laukiami ne tik vaikai nuo 7 metų amžiaus, tačiau ir jų tėveliai. Užsiėmimų metu dalyviai ne tik supažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.