Etno vaikams. Muilo gamyba

Spalio 25 d. 17 val. kviečiame vaikus ir tėvelius į muilo gamybos dirbtuves! Užsiėmimo svečiai – Muilo ūkis – jau ne vienerius metus puoselėja muilo gamybą savo sodyboje netoli Vilniaus.

ETNO VAIKAMS MUILAS

 

Ūkio šeimininkai – Sandra ir Mindaugas – patys savo vienkiemyje užsiaugina įvairius augalus, išgauna iš tų augalų aliejų, kuriuos po to ir naudoja rankų darbo muilui praturtinti. Tad kviečiame pasinaudoti galimybe daugiau sužinoti apie muilo gamybos procesą ir savo rankomis sukurti bei namo parsinešti gabalėlį ar net kelis kvapnaus ir natūralaus muilo.

Užsiėmimui reikalingos priemonės į kainą įskaičiuotos.

Užsiėmime laukiame tiek mažųjų dalyvių, tiek tėvelių. Vaikus užsiėmime galima palikti vienus arba veikloje dalyvauti kartu.

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina REGISTRACIJA.

Trukmė: 1,5-2 val.
Dalyvių amžius: 6 +
Trukmė: 2 val.
Kaina: 6 €

Detalesnė informacija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir tel. 8 5 279 1287
-----------------------------------------------------------------------
ETNO vaikams – tai vieta, kur susitinka vaikai, norintys turiningai praleisti penktadienio vakarus. Čia laukiami ne tik vaikai nuo 6-7 metų amžiaus, tačiau ir jų tėveliai. Užsiėmimų metu dalyviai ne tik supažindinami su etnine kultūra, bet ir kviečiami iš arčiau pažvelgti į tradicinės kultūros įvairovę, jos interpretacijos galimybes, atranda vietos etninei kultūrai savo kasdienėje veikloje, puoselėja jos tęstinumą bei meilę jai.