Prekių pristatymas ir grąžinimas

6. Prekių pristatymo ar atsiėmimo būdai ir terminai 

6.1. Pirkėjas Užsakymą gali atsiimti nemokamai Vilniaus etninės kultūros centre (Pamėnkalnio g. 34, Vilnius): 

6.1.1. Paruošus atsiimti užsakymą, Pirkėjas gauna  pranešimą apie galimybę jį atsiimti. Pirkėjas, atvykęs atsiimti užsakymo Pardavėjo atstovui pateikia užsakymo informaciją  / patvirtinimo pranešimą, Pardavėjo elektroninėmis ryšio priemonėmis persiųstą Pirkėjui. Pirkėjui nepateikus šių dokumentų, Pardavėjas turi teisę atsisakyti atiduoti užsakytas prekes.

6.1.2. Užsakytas prekes Pirkėjas privalo atsiimti ne vėliau kaip per 10 (dešimt)  kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas elektroninėmis ryšio priemonėmis informavo Pirkėją apie galimybę atvykti ir atsiimti užsakymą. 

6.1.3. Pirkėjui atsiėmus prekes, laikoma, kad jos buvo perduotos (pristatytos) Pirkėjui.  

6.1.4. Pirkėjui neatsiėmus prekių per 10 kalendorinių dienų nuo informavimo apie galimybę atvykti ir atsiimti užsakymą, Pirkėjo užsakymas atšaukiamas ir Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjo už prekes sumokėtus pinigus, atskaičius prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas, per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų. 

Jei persigalvojote ir norėtumėte, kad prekes atsiųstumėme, parašykite pageidaujamą siuntimo paslaugą ir adresą (paštomato adresą) el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

6.2. Pirkėjui užsakymas pristatomas nurodytu adresu pasirinktu pristatymo būdu (pristatymo tiekėjo paslauga), jei Pirkėjas apmoka nurodytas pristatymo išlaidas. 

6.2.1. Pirkėjo užsakymas išsiunčiamas per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

7. Prekių grąžinimas 

7.1. Pirkėjas, remiantis LR Vyriausybės nutarimo Nr. 697 „Dėl Mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ 2014 m. liepos 22 dienos pakeitimu Nr. 738, nuotoliniu būdu (internetu, telefonu) įsigytas kokybiškas prekes gali grąžinti per 14 (keturiolika) dienų, Civilinio kodekso straipsniuose 6.22810 ir 6.22811 nustatyta tvarka. 

7.2. Pirkėjas ne vėliau nei per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos apie savo sprendimą grąžinti prekes privalo pranešti Pardavėjui el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 279 12 87. 

7.3. Nekokybiškos prekės Pardavėjo sąskaita keičiamos kokybiškomis arba Pirkėjui pageidaujant grąžinamos už prekę (ir jos pristatymą) patirtos išlaidos. 

7.4. Kokybiškos prekės privalo būti grąžintos tiksliai tokios būklės, kokios gautos (nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos). Grąžinus netinkamos būklės prekę, Pardavėjas gali atsisakyti grąžinti pinigus. 

7.5. Pirkėjas saugiai supakuotas prekes grąžina adresu:  

Vilniaus etninės kultūros centras
Pamėnkalnio g. 34,
01114 Vilnius

7.6. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas, išskyrus 7.3. p. nurodytu atveju.

7.7. Pirkėjui pinigai už sumokėtas prekes (išskyrus Pirkėjo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, jei pristatymas įvykdytas) grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo grąžintinų prekių gavimo dienos, tačiau gali būti grąžinami ir vėliau, jei Pardavėjas dar negavo grąžinamos prekės arba įrodymo, kad Pirkėjas ją grąžino. 

 

Pirkimo taisyklės